Temat: potrzebuje diety

waze 6 kg, mam 19 lat i 166 cm wzrostu chciałbym troszke przybrać na wadze.
porsze o pomoc

2

Odp: potrzebuje diety

http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 112 http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtop...opic.php?t 112

3

Odp: potrzebuje diety

Dieta na masę może być ułożona także przez dietetyka. Nie zajmują się oni wyłącznie przypadkami osób grubych. Bardzo często mają kontakt ze szczupłymi osobami, które chcą w zdrowy sposób przytyć. Dieta przygotowana przed dietetyka na pewno będzie skuteczna, jeśli będziesz jej przestrzegał. Dodatkowo możesz wtedy ćwiczyć by nie pojawił sie włącznie tłuszcz, ale i mięśnie. Sama skorzystałam z diety na odchudzanie ułożonej przez specjalistów. Mimo że to dieta to nie chodzę głodna. Otrzymałam ją, jako dodatek do spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Jestem zadowolona, bo widzę efekty w samopoczuciu. Łatwo mi trzymać się tej diety, bo jest zróżnicowana i zawiera dużo nowych pomysłów.

4

Odp: potrzebuje diety

Jak tam Ci idzie przybieranie na wadze? Mój brat walczy z kilogramami. On chce nabrać masy, ja chce zrzucić. Jaki ten świat niesprawiedliwy. Ja nadal trzymam się diety od Trizera i waga zeszła mi już o 7 kilogramów. On w ciągu ostatnich dwóch miesięcy nabrał 4 kilogramy. Z tego, co wiem to mój brat wzoruje się na dietach na masę znalezionych na forach, ale modyfikuje je odpowiednio do swojej wagi i wzrostu. A Ty sam ułożyłeś jadłospis czy skorzystałeś z czyjejś pomocy?

5

Odp: potrzebuje diety

Należy przede wszystkim jeść konsekwentnie, każdego dnia trzy podstawowe posiłki plus dwa lub trzy dodatkowe posiłki przekąskowe. Najlepiej zamiast wody do picia spożywać, szczególnie po wysiłku fizycznym duże ilości pokarmów płynnych - gęste soki owocowe i warzywne i napoje mleczne. No i co najważniejsze należy zwiększyć wysiłek fizyczny, aby stymulować rozwój tkanki mięśniowej. Oczywiście konsultacje ze specjalistą nie zaszkodzą. Tak jak dziewczyny mówią o dostaniu diety od Trizera to Ty też możesz zdobyć taką dietę skomponowaną online.