1

Temat: posilek po treningu ??

od roku ćwiczę a od 5 miesięcy zacząłem jeść po każdym treningu makaron z twarogiem albo pierś z kurczaka . Czy dobrze robie :?
3g węglowodanów na każdy kilogram ciała i jeszcze jedno zamierzam wziasc w niedługim czasie kratyne czy dalej jeść makaron ??
Z gory dziekuje za rady

2

Odp: posilek po treningu ??

U mnie jest to zazwyczaj wieczorny trening, więc szejk po treningu i dwa banany.

3

Odp: posilek po treningu ??

po treningu wegle proste a 2 min po makaron + twaróg

4

Odp: posilek po treningu ??

a dlaczego do każdej wypowiedzi dajesz załącznik ze swoim zdjeciem ? %-)

poczytaj troche w Diecie, bo narazie ejstes zielony

po treningu zjedz 2 banany, albo inne owoce, inne wegle proste jakiś batonik etc
po 4 minutach zjedz ryz+twarog, ryz+kurczak

5

Odp: posilek po treningu ??

od razu po treningu wypij odzywke weglowodanowa a po 30min po treningu zjedz duza ilość bialka z piersi kurczaka albo odzywke wysokobialkowa i węglowodany zlozone np ryz lub makaron

6

Odp: posilek po treningu ??

A jak będziesz brał kreatyne, to po treningu ja zazyj, a posiłek potreningowy 4 min po treningu

7

Odp: posilek po treningu ??

Podstawą jest pełnowartościowe białko, którego źródłem jest np. jogurt naturalny, twaróg, ryba bądź mięso, a także – jajko. Nie zaszkodzi jednak dodatek węglowodanów. Zawsze możesz sobie coś z tych produktów wybrać. Ja zawsze staram sie odczekać po kolacji i Trizerze ze dwie godziny zanim pójdę spać. A w Waszym przypadku jak jest?