1

Temat: Ćwiczenia plus spalacz = ?

Czy osoby zażywające spalacze tłuszczu ćwiczą? Jeśli tak to chciałabym dowiedzieć się to, co konkretnie. Ile czasu poświęcacie na ćwiczeni? Jak je wykonujecie? Czy ćwiczycie w domu? Czy wychodzicie na siłownie? Ja zażywam Trizer i postanowiłam dla lepszego efektu ćwiczyć kilka razy w tygodniu. To jest takie minimalne założenie. Jak uda się więcej to jeszcze lepiej. Ostatnio usłyszałam, że nie powinnam ćwiczyć, bo wystarczy spalacz. Myślę, że to błędne założenie, ale chętnie poznam wasze zdanie.

2

Odp: Ćwiczenia plus spalacz = ?

Akurat Trizer można stosować na każdym etapie odchudzania, więc możesz i ćwiczyć i brać tabletki. Powinnaś jeść zdrowo. 5-6 Posiłków w ostępach trzy godzinnych. Kolejnym etapem jest trening aerobowy. Najlepiej zacznij 6 dni w tygodniu po 20 minut i zwiększaj aż w końcu dojdziesz do 45-50 minut dziennie. Lub wybierz trening interwałowy.

3

Odp: Ćwiczenia plus spalacz = ?

Jeśli nie tylko chcesz się pozbyć zbędnej masy ale i też chcesz wyrzeźbić
ciało a więc:
-aeroby to podstawa
-dieta jak najbardziej
-pamiętaj że spalacz daje ci szansę na uzyskanie lepszych wyników niż wyłącznie z ćwiczeniami i dietą.
A co do rzeźby zależy czy chcesz prawdziwe mięsnie czy chcesz jedynie uwypuklić to, co masz, jeśli tak to:
-brzuszki w skosie i na prosto
-podciąganiu się na drążku
-pompki
-przysiady
-no i jeśli masz hantle to też możesz je wykorzystać

4

Odp: Ćwiczenia plus spalacz = ?

U mnie ćwiczenia w ostatnim czasie nie są regularne. Póki co Trizer regularnie zażywam. To co zrobiłam wczoraj to:
1. Wymachy na wyciągu 4x20 na nogę
2. Martwy ciąg na jednej nodze z wykorzystaniem suwnicy 4x15
3. Zakroki na suwnicy plus podwyższenie 4x15 na nogę
4. Hip thrust 4x12
5. Unoszenie nóg na piłce 4x25
6. Seria łączona: 30 wejść na skrzynie + wypychanie bioder z kettlem 20 powtórzeń. Wszystko w 2seriach.

5

Odp: Ćwiczenia plus spalacz = ?

a propos martwego ciągu-jaką techniką robicie martwy ciąg? która jest najlepsza dla początkującego? może najlepiej byłoby zaczać "na prostych nogach" ?

http://dzisiajplecy.pl/2-martwy-ciag-wc … nie-plecow