1

Temat: Problem drodzy moi:)

Od pewnego czsu dokładnie od 4 miesięcy zauważyłem ginekomastie brałem metkę mathandiadone rosyjska 9 tabletek.
co zrobić z tym fantem.
A i teraz zamierzam wziąć insulinę z Humulin R.
Czy ginekomastia mi sie powiększy jak to dokładnie brac po treningu? i jak z uzupelnieniem wegli.
Mam 78 kg ile jednostek mogę brac najwiecej.
Bede sie klul penem.
A i co z dniami bez treningu tez mam brac.
Prosze o fachowa rade.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum

2

Odp: Problem drodzy moi:)

Ciezka sprawa, jeśli nie brałeś antyestrogenu w czasie pogłębiania sie gino to juz nic nie zrobisz.
Insulina nie ma nic z ginekomastia wspolnego.
Najwazniejsza rada jednak jest to, zebys nie łapał sie na inse bo z tego co czytam nie masz pojecia o tym hormonie a to nie koksy, ze dostaniesz gino czy nadciśnienia i na tym sie skończy tylko w najlepszym wypadku wyladujesz w szpitalu, zresztą poczytaj najpierw o tym bo to naprawde.
Z hipoglikemia nie ma żartów a zapada na nią większość osob, które wala inse z braku fachowej wiedzy

3

Odp: Problem drodzy moi:)

moze i nie ma , ale jak gino obrośnie lipo na insie to dopiero jaja wyjdą :-Dhah!!!

4

Odp: Problem drodzy moi:)

TurtlesGa pamietam, ze chyba opisywałeś gdzieś jak brac insuline, wrzuć tutaj na forum albo opisz to bo napewno sie przyda

5

Odp: Problem drodzy moi:)

tu jest dokładnie opisane jak waliłem inse na most z konkurencyjnego forum , ale właśnie tam opisywałem tuz po cyklu czyli na swiezaka:TurtlesGa krotkodzialajaca startujesz od 4 jm i co 4 dni zwiększasz o 4jm ja przy dawce jeżeli dobrze pamiętam przy 16 jm rozbiłem na dwa razy ponieważ robi sie juz niebezpiecznie (nie kontrolowany spadek cukru nawet przy scislej diecie) z drugiej strony rozbijając wydluza sie czas strachu i obaw ale to przechodzi po około tyg,to tak jak z pierwsza metka doszedłem do 24 jm i w dol tym samym systemem ta piramida akurat przy insie jest bardzo wazna,TurtlesGa krotko dzialajaca ,dawkowanie rano i po treningu i tu uwaga na glukozę ktora jest i tak niska po meczacym trningu jak i rano ale wtedy jest najwieksze ssanie ,most trwa około 5 tyg zakończyłem cykl z waga 113 kilo na moscie doszło jeszcze kolejne trzy ,wzrost sily i tu kolejna uwaga ,wzrost wyrazistości miesni ,nie mozna jej brac dluzej jak 6tyg z dwóch powodów raz to trzustka której mozna zaszkodzić do końca zycia dwa to zwiekszajaca sie ilość tk tłuszczowej organizm przestaje sobie dawać rady z weglami i zamienia ja w tluszcz ,do tego był narmalny odblok ,+kreatyna bardzo ważne i wzucilem clen 2 tyg on 2 ty off ,dieta ok 700gr wegli i 5 gram bialka ale,takiej pompy nie odczujecie nawet na oxy z omo w dawce grama lub wiecej ;-)

6

Odp: Problem drodzy moi:)

Mam pytanko zdecydowałem sie od przyszłego tygodnia brac inse.
A czy mogę po strzale wypic bialko whey protein complex z olimpa.Ja bede sie klul penem mam 78 kg ile jednostek najwiecej mogę sobie zapodac.
Acha i dorzucę krealkyn z olimpa jak myslicie.

7

Odp: Problem drodzy moi:)

10715.msg127541#newlap i czytaj ; btw zdasz relacje z insy

8

Odp: Problem drodzy moi:)

wiek 16 ,brak slow !!!!! to  nie klocki hocki, za wcześnie nawet na suple juz nie wspomne o saa, w tak mlodym wieku jest inne spalanie ( szybsze), trzustka pracuje inaczej i łatwo ja uśpić do końca zycia podajac egzogenna insulinę , podobnie jest z saa jak podajesz testo z zewnątrz a kanaliki i trzeciorzędowe cechy płciowe są wciąż w rozwoju to mozna zostać bezpłodnym do końca zycia to tylko jedna z mniej agresywnych skutków ubocznych na ktora sie nie umiera , inaczej sprawa wyglada u doroslych osobników ,wtedy mówimy o bezpłodności tymczasowej choć czasem nawet ta nie wystepuje , i dlatego sie podkresja i tlucze do głowy ze saa nie są dla małolatów jest to poparte badaniami i nie pisać mi tu ze mój kolega brał jak mial 14 lat i zyje !!!!

9

Odp: Problem drodzy moi:)

O w mordę niezauwazylem, tego 16 lat.
Kolego daj se siana z ta TurtlesGa

10

Odp: Problem drodzy moi:)

no i dobrze ze są tutaj ludzie którzy panują nad tym wszystkim bo naprawde.az mnie coś chwyta jak widze wiek 16 i ktoś chce sie brac za koks.
WIELKI DZIEKS DLA MODERATOROW!

11

Odp: Problem drodzy moi:)

koks a TurtlesGa to niebo a ziemia

12

Odp: Problem drodzy moi:)

Dziekuje za rade myślałem ze nie jest to tak jak ze sterydami (siada watroba tradzik) wkoncu to nie steryd i nie bede sie za nią lapal.
dziekuje maderatorom/editZa ta madra wypowiedz nie dostaniesz bana tak jak inny nieletni kolega zastanawiajacy sie nad koksem