26

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Hilton-Po możesz mi wytłumaczyć na konkretnym przykładzie dlaczego uwazasz, ze Masa (bo taka ksywę ma ta osoba) jest cwany

jeżeli tak uważasz to mniemam, ze juz kiedyś sie z nim spotkałeś tak jak ja, rozmawiałeś z nim ...... itd. Zeby wysuwać wnioski typu on jest cwany to trzeba najpierw taka osobę poznać - nie uważasz ?

27

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Cwany to Ty jesteś Hilton-Po demonstrując takie poglady. Jak możesz nazywać kogoś cwaniakiem, skoro nigdy z nim nie rozmawiałeś ??

A to, ze jest wielki to jego wybor.

28

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Hilton-Po jak bez koxu dojdziesz do 45-7 w lapie to ci pogratuluje sam cwaniak jesteś bo myslisz ze na koxie samo rosnie

29

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

To prawda, wielki jest, ale przeciez nie o to tu chodzi.
Ufam, ze z takim stażem i doswiadczeniem wie jak z tej masy zrobić fajna rzeźbę

30

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

chłop konkret....
ciekawo jaki ma staz, i ile $$$ juz w siebie wpakowal:D

31

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

noo jestem pod warzeniem, to sie nazywa wielka lapa i w miarę proporcjonalna sylwetka, gosciu nie szpeci wygladem tego sportu jak ten koleś z USA/KANADY o którym wczesniej wspominalem.
Dla mnie spoko, tylko teraz bym na jego miejscu sie wziął za rzezbe, bo masy to juz mu chyba wystarczy. APatrycja, a moze by tak zwerbować tego goscia na nasz zjazd to by Hilton-Po sie przekonał jaki z niego wielki cwaniak .

Czy brał koxy to sie nie wypowiadam, bo chłopa nieznam.

Freda_ZIQV wydaje mi sie, ze z tymi 45-47cm w lapie bez koxow to troche za maly pułap dales...
Ja po 4 miesiącach czystych treningów doszedłem do 43 cm i podejrzewam ze do wakacji dojdę do 45cm, ale pożyjemy zobaczymy

32

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

VanderbiXX a od ile startowales?

33

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

VanderbiXX z namowieniem Masy na zjazd nie byłoby problemu, no nawet jeśli on nie mialby czasy do nas wpaść do my bysmy udali sie do niego na silownie, jest naprawdę wporzadku.
Musze sie jeszcze dowiedzieć jaki ma staż itd bo zapomniałem sie oto spytać

34

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

APatrycja moze by z nim jakiś wywiadzik wiele ludzi (w tym ja) jest ciekawych jak doszedł do takich postepow!

35

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Szok dla mnie szok
:roll: :roll:

Recpekt i podziw dla takiego człowieka
NAwet jak brał koxy a raczej tak :cry: to podziwiam bo musial wylac tony potu aby to osiągnąć

masę ma zajebista
Pozdr for all

36

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

VanderbiXX wyzezb swoje 43 to ci 4 nie zostanie jak zrobisz 47vcm na sucho czystego nie zalenago mięsa to ci postawie dobry cykl co do tede co napisał coś o dojsciu na odrzywkach do 65 niech sie zastanowi ty dojdź do 65cm w udzie sucego mięśnia bez koxu to ci pogratuluje a co do typa ze zdjecia ma pewnie ponad 2 metry bo lape to ma dluga jak cholera

37

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Wszystko ładnie sie prezentuje . Biceps naprawdę robi wrazenie.
Ciekawi mnie ile ma Masa wzrostu - na pewno duzo.
Podziw podziw i jeszcze raz podziw dla tego pana.

38

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

tu masz racje, ze jak sie zacznę rzeźbić to spadki beda, ale kto tu mówił zeby miec 45-47 na rzezbie?? bo Freda_ZIQV na pewno nie po drugie nie zamierzam sie z nikim licytować ani wymadrzac, chciałem tylko napisac, ze to wcale nie jest nieosiagalne, gdizes w kosmosie jest człowiek co by do tego naturalnie doszedl...moze ja moze nie....hehe

po drugie wątpię zebys mi cykl postawił bo nie będziesz mial pewności ze nie bralem, taka pewność mam tylko ja!! chyba ze chcesz to możesz mi fundować co miesiąc testy antydopingowe i obserwować postepy...hehe

APatrycja ciesze sie, ze jest sznasa zeby masa był naszym gościem (albo my jego) na zjezdzie.
jesteś wielki człowiek

39

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Po co wywiad, sami go zapytacie, jak sie wybierzemy do niego na silownie

40

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

jest ktoś z Wrocławia ??

41

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

skąd to pytanie ?

42

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

oj sorry pomyliło mi sie , niewtym temacie zapytałem

43

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

heheh zdarza sie

44

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Ja nie wiem czemu jak wchodzę na ten link z zdjeciami to wchodzi mi na glowna stronę