1

Temat: Najwiekszy biceps w Polsce

Dzisiaj jadę na spotkanie z osoba majaca najwiekszy biceps w Polsce a moze i Europie, z tego co sie dowiedziałem od Zwierzaka to osoba ta ma ponad 64 cm w obwodzie bicepsa ! Prawdopodobnie jutro pojawia sie zdjecia z jego treningu ...

Sam jestem ciekaw jak ten biceps wyglada ... big_smile

2

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

ciekaw jestem jak ten biceps ma sie do pozostałych parti miesniż?

3

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

ponad 64 cm w bicepsie :motylanoga: :motylanoga: :motylanoga: Z niecierpliwością czekam na fotki !!!

4

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

imię i nazwisko.
strongman ?? a moze zwykly osiedlowy kox ?

5

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Ciekawe ile taki zawodni wazy ?

6

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

noi ciekawi mnie jakie ma osiągi w wyciskaniu zelaztwa!!<lol>

7

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Lepiej zapytajcie co bral, zeby wychodowac coś takiego trzeba ładnie masować paręnaście lat,
Etyl : Strong man raczej nie było by o tym troche głośno gdyby ktoś mial ponad 64cm podczas zawodow podaja zresztą wymiary|osiagniecia, a osiedlowy kox czyżby takie cudowne dziecko uchowało sie w Polsce - kto wie big_smile Zobaczymy foty - później będziemy spekulować

8

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

oj chętnie bym zobaczył takie fotki 64 cm <wow> az ciezko uwierzyc, ciekawe czy ma wysoka definicje mięśnia czy tylko dużo tluszczu

9

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

No no szok moja zona ma troszke mniej w pasie swietnie to musi wyglądać dawajcie te fotki

10

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

polska kaszanka i smalec to tajniki jego sukcesu :-Dhah

11

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

jeżeli to ma zwiazek z Poznaniem, to wiem o kogo chodzi.
pojawił sie tam taki jeden.
Jego foty juz obleciały inne fora i powiem wam, ze jego biceps wyglada jak u Valentino, czyli do wyrzygania.
oczywiście jeżeli mówimy i tym samym gosciu

12

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

no zapodajcie foty ocenimy to coś

13

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

florekPL masz wyrabisty avator!!! az wzroku oderwać nie moge...

co do tego goscia to przypuszczam ze wyglada to okropnie. jzu kiedyś widziałem amerykanina czy kanadyjczyka co mial ogromy biceps. nie pamiętam ile dokladnie, ale wyglądało to tak, ze normalnie powinni pokazywać jego zdjecia tylko w magazynach i programach dla doroslych. bleeee fuuuj.
gostek wstrzykiwał sobie synthol pod bicepsa stad jego rozmiary, czyli to wcale nie był wynik treningu czy nawet typowego koxowania,a zwykle oszustwo, aczkolwiek czekam na foto tego potwora

14

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

chyba w gliwicach, albo ich okolicach był ziomek,mial dwadzieścia kilka lat, i mial 6 cm w napietej lapie, tez byk masakryczny!!!

15

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

VanderbiXX, tez niemoge oderwać wzroku

16

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Chandra__ powiem tylko, ze jesteś w bledzie, to nie ta osoba o której myslisz, zdjecia na stronie pojawia sie lada moment....

cierpliwości

Prosze bardzo:

17

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

NIECH NO SIE GRUBASEK TROSZKE PODRZEZBI TO BEDZIE wymiatał

J/K fajna masa , zajebioza sylwetka

ale szcerze... niewyglada to na bank na 55 a co dopiero na 65

wierze ze ma tyle , ale zdjecia tego na pewno niepokazuja

18

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

to sie nazywa :trening: zajebista masa ^^ a ile mr masa wazy i jaki staż ^^

19

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

ten byczek musi byc zajebi**** wysoki skoro jego :trening: niejest przesadnie proporcjonalna do reszty sylwetki WYNIATA,REZPECTA

20

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

właśnie ? jaka waga i staż ? o koksy sie niepytam , bo pewnie nikt tego niezliczy

21

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

he co mnie śmieszy to to cyrk wszyscy sie tym zachwycają a wiadomo tak naprawdę ze chłop zjadł tone koksu i zgrywa cwaniaka, jedna wielka beka ktora ma coś nie tak z glowa, każdy ma swoje zdanie a ja mam takie

22

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

he co mnie śmieszy to to cyrk wszyscy sie tym zachwycają a wiadomo tak naprawdę ze chłop zjadł tone koksu i zgrywa cwaniaka, jedna wielka beka ktora ma coś nie tak z glowa, każdy ma swoje zdanie a ja mam takie

Dlaczego uważasz ze zgrywa cwaniaka ? Jak dla mnie konkret tak trzymac.

23

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Z reguly tak jest.Cwany jest bo sie najadł koksu i teraz blyszczy a niech to osiągnie tylko za pomocą odzywek i diety

24

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

To jego wybór co bral.
Ja go nie znam Ty pewnie tez nie wiec niewypowiadam sie jaki on jest.
Napewno jest wielki !

25

Odp: Najwiekszy biceps w Polsce

Wielki to on jest big_smile