Temat: Alkohol, a trening......

zacznę od tego ze alkohol pijam sporadycznie (jakies urodzinki, wypad na impreze itp...) np.
idąc z qmplami do pub'u pije sok : ale np.
po 3-4 piwach na następny dzien na siłowni odnotowuje straszny spadek (glownie na klacie) nie wiem czy spowodowane jest to glownie tym alkoholem czy psychika bardziej......bo niemożliwe jest chyba ze po paru piwkach wziąłem 10kg mniej na klatę niz zawsze.
A jak alkohol dziala na wasz organizm?

2

Odp: Alkohol, a trening......

ja jak sie przepije to biorę wiecej

3

Odp: Alkohol, a trening......

Alkochol... dziala na nas zle na wielu frontach... pomijając uboczne efekty jak to, ze pewnie po piciu idzie sie później spac, co powoduje niewyspanie, ze nasz organizm stracil dużo soli mineralnych itd.
To na dodatek poprzez zachamowanie wytwarzania wazopresyny, hormonu regujujacego gospodarkę wodna w naszym organizmie.
zWiecej sikamy, mniej wody przyswaja nasz organizm, wiec za oslabienie jest w dużym stopniu odpowiedzialne odwodnienie!

4

Odp: Alkohol, a trening......

nie wiem co to miało wspólnego z suplami, przenoszetak swoja droga robisz codziennie klatę ze zawsze po melanżu masz klateżgdzies w bibliotece jest coś o kacu i o treningu jak zrobić zeby zminimalizować spadki

5

Odp: Alkohol, a trening......

4 piwa to jest cwiartka wodki bez mala, wiec co sie dziwisz ze mało machasz następnego dnia.
zresztą kto przy zdrowych zmysłach dzien po imprezie idzie na silownie? możesz tylko sobie zaszkodzić

6

Odp: Alkohol, a trening......

ej niepicie jest nawet spoko bo jak teraz ide na impreze to piwo, dwa i ładnie sie wkrecam, dobre z ekonomicznego punktu widzenia /

7

Odp: Alkohol, a trening......

zwr0tznlbl0g ja chodze.
i powiem ci ze po siłowni wychodzę juz bez kaca.
podnosze takie same ciężary a nawet coś dorzucę i po imprezie zakrapićnej wodka (zadko pije wodke) jestem tak cholernie napompowany jak nigdy.
poprostu czuje ze dalem sobie pozadny wycisk

8

Odp: Alkohol, a trening......

jak mozna po imprezie gdzie jest wodka na drugi dzien normalnie funkcjonowac, ja później chodze i zre tabletki na bol głowy

9

Odp: Alkohol, a trening......

tabletki od bólu głowy na kaca ty normalny jesteś przeciez to i tak nic nieda.............a ja z wszystkich alkoholi wole wodke jak juz mam pic wole wodke bo po piwie sie lac chce ze h.. a wina to nigdy nierusze

10

Odp: Alkohol, a trening......

Ja tam po piwie nic nie mam, mogę 15 wypic przez cala noc i zero kaca na drugi dzien //:-D :-D A wodki to juz dawno w ustach nie mialem i nie mam zamiaru w sumie

11

Odp: Alkohol, a trening......

A mnie sie wydaje, ze taki temat co dwa tygodnie ktoś zaklada.

12

Odp: Alkohol, a trening......

ureibopurue1997 ma racje, moze chce sie sikać po piwach ale na drugi dzien nie jesteś rozwalony tylko spokojnie wracasz do czynnosci, po wodce zygać zygać i zygac, jeszcze jak ja to wstrzymuje to jest dopiero pieklo... a tabletki mi pomagają

13

Odp: Alkohol, a trening......

Moze nie co dwa tygodnie ale odkąd ja jestem na forum to kilka juz takich było

14

Odp: Alkohol, a trening......

jak sie nie umie pic to sie zyga /