26

Odp: nuda

ta widać widać ...-_- no wizjon yO

27

Odp: nuda

widać ze nie palisz  :lol:

Dlaczego widać ?? Od czasu do czasu zlapie bucha dla relaksu :badgrin:

28

Odp: nuda

mówiąc ze miales jakieś wizje ze przemieniam sie w Arnolda chyba wogole nie wiesz jakie efekty fazowe daje zieluch.Pozatym bucha se scignoc możesz samosieji hehe

29

Odp: nuda

to kiedyś mielismy z ziomkami jazdę ze udawaliśmy roboty na spale, czujecie ? 6-u kolesi udaje roboty w lesie ?

30

Odp: nuda

hehehe ja w ta sobote tak sie zbuhalem ze widziałem niewidzialny samochud big_smile znacyz widziałem tylko jego swiatla a restzy samochodu nie było big_smile a patrzyłem na niego z boku big_smile hehe taki towarek lux mialem ze uuuuuu big_smile

Vickie1981 kolesie pewnie dziekoja Bogu ze nie chciałeś byc robotem Terminatorem który chciał by ich zlikiwodawac rhhrhr ;

31

Odp: nuda

yap http://img157.echo.cx/img157/5741/74zs.gif
ale dawno temu to bylo, teraz kilka lat nic nie pale

32

Odp: nuda

heheh : ja kiedyś ostro jarałem ziolo teraz tylko dla jaj raz w miesiącu albo i raz na pol roku wizji niemiałem , ale zawsze jest beka jak holera XD
moje fazy wyglądają tak : 1 godzina kręcę taka bekę z wszystkiego ze nieraz leze na glebie i sie zwijam,2ga faza to next godzina czyli brak smiehu,zamulka lekka,trzecie i najgorsza to taka ze wbijają mi sie na baniak moralniaki,dymy z wygladem,patrze w lustro i widze jakiegoś grubasa,innego czlowieka...to jest zawsze horror...

ale ważne ze 1 faza jest zawsze ta sama XD
pozdrawiam -_-

33

Odp: nuda

0phel1a.... to nie jaraj przy lustrze big_smile hrhhr

34

Odp: nuda

moze to kiedyś zalegalizują w Polsce, było by pieknie;
bo teraz nawet z lufka w kieszeni isc to przypal;/; ziomek dostał zawiasy za to ze przy nim znaleźli 2 kule sztynxu (

35

Odp: nuda

A w Holandi podobno chcą znowu zdelegalizować czy to prawda ??

36

Odp: nuda

a niewiem ;p ja tam jestem za legalise :XP

37

Odp: nuda

uuu ja tez

38

Odp: nuda

hihihihi moze dozyjemy,kiedy nasze dzieci legalnie na podworku beda blenty kręcić XDXDXD

39

Odp: nuda

Ta wyjdę na dwór jako stary człowiek a jakiś gówniarz do mnie podejdzie i wyskoczy z tekstem Co jest czarnuchu albo Zajarasz dzide psie :roll:

40

Odp: nuda

dla mnie by to pasowalo:D.:-D

41

Odp: nuda

me 2 XD