1

Temat: nuda

co robicie jak nic nierobicie ? tzn,co zrobić jak niema co robić

2

Odp: nuda

śpię zeby mięcho roslo:D albo mysle o babach a ty 0phel1a masz przeciez panne to czemu mialbys sie nudzic...

3

Odp: nuda

Panna prawa reka (chyba ze leworeczny) Ja to jak sie nudzę to przeglądam forum, gram w gierke, ide ponapierac w worek

4

Odp: nuda

Moja babcia zawsze mówi mi ze inteligenti ludzie sie nie nudzą bo zawsze znajda jakes zajecie lol . Szacunek dla wszystkich babć ( bez obiadów u Babci nie urusl bym taki wielki ) 8)

5

Odp: nuda

twoja babcia mówi bardzo madrze (serio) pozdro dla niej

6

Odp: nuda

heh ja siedzę i zamulam na chacie przed kompem lub u dziewczyny siedzei na siłce po trenngu potrafię ze 2 gódź posiedzieć tak sobie pooglądać tv z ludzmi pogadać ;

7

Odp: nuda

komp gg+winamp+forum
o$ka ziomki+kolezanki
wieczorki pifka(czasem;p)+imprezki

i jak tu sie nudziec

8

Odp: nuda

komp gg+winamp+forum
o$ka ziomki+kolezanki
wieczorki pifka(czasem;p)+imprezki

i jak tu sie nudziec

9

Odp: nuda

twoja babcia mówi bardzo madrze (serio) pozdro dla niej

Dzieki

10

Odp: nuda

TAK ;P MAM dziewczynę JUZ 2 LATKA ALE NIEZAWSZE JEST CZAS ZEBY SIE spotkać ( TZN NIEZAWSZE JEST PORA)NIEMIESZKAMY ZA BLISKO SIEBIE ALE CODZEINNIE SIE WIDZIMY oczywiście

ALE CHODZI MI O TO ZE JAK SE siądziesz NA KSZESLO I POMYSLISZ CO BY TU zrobić JAK JEST STYPA...

KONRAD JA TEZ często MAM TAKI DYM JAK TY siedzę Z KOLESIAMI PO TEENINGU I NAWIJAM GODZINAMI ALE często TEZ ZAMULAM...ALE TO NIE Z NUDY...TO Z PEWNYH powodów tongue

11

Odp: nuda

ja jak sie nudzę to ide popykać w kosza a z rana jak dorwie mię nuda to pykam w cs'a na kompie, tv, albo teraz jak mam wiecej czasu to książkę jakas fajna sobie poczytam

12

Odp: nuda

Jaram dzambe ;d;d
dziś chciałem nawet sprzedac zloty pierścionek zeby se miec na co nie co ale za mało dawali

13

Odp: nuda

Ile karatów ten pierścionek ma i ile ci dawali ?? Jak za mało to dobrze ze nie sprzedales

14

Odp: nuda

30-4 zl a ile karatów to nie wiem

15

Odp: nuda

Je**c te 4 zl lepszy pierścionek

16

Odp: nuda

suchyy dzambisz? -_- pozdro yO ~~ dzuma ownd -~~

17

Odp: nuda

:-D nie tylko on
ja praktycznie co pićtek dla mnie to jest DAR OD BOGA:D

18

Odp: nuda

właśnie !!!!!!!!!! dobrze prawisz jest to dar od Boga !!!

dzuma owned yO !!!

19

Odp: nuda

Mi to nie przeszkadza tak bardzo w treningach na 2 dzien na siłce czuje ze mam wiecej sily gdyż po takich relaxacjach kto by nie mial

20

Odp: nuda

heh no ale na 2 dzien to z lozka ciezej wstac;

ćwiczył ktoś kiedyś ''uwalony''?? to jest dopiero fazka, jak sie pompujesz
:-D polecam; ja przynajmniej mam wiecej sil )

21

Odp: nuda

heh no ale na 2 dzien to z lozka ciezej wstac;

ćwiczył ktoś kiedyś ''uwalony''?? to jest dopiero fazka, jak sie pompujesz
:-D polecam; ja przynajmniej mam wiecej sil )

Ostatnio ćwiczyłem to strasznie sie zgrzałem jak nigdy, pozatym sila nie ta ;

22

Odp: nuda

Ostatnio ćwiczyłem to strasznie sie zgrzałem jak nigdy, pozatym sila nie ta ; I po co tak było robić

23

Odp: nuda

Raz mozna sprobowac , pozatym musialem sie jakoś zmobilizować bo nie chciało mi sie jechać na silownie a na fazie odrazu sie zechciało

24

Odp: nuda

Miales jakes wizje ze przemienaisz sie w Arnolda czy coś takiego lol , kiedyś taki jeden koleś wziol kwasa i sobie wkręcił ze jest Arnoldem i kazał do siebie mówić terminator lol

25

Odp: nuda

Miales jakes wizje ze przemienaisz sie w Arnolda czy coś takiego  :lol: :

widać ze nie palisz lol