1

Temat: Prosze o rade

czesc wiecie co bardzo prosze was o rade jak zrzucić zbędne kg prosze o jakieś cwiczenia ale takie bardziej domowe np: brzuszki ile i jakie ile serii oczywiście dla osoby zaczynającej ćwiczyć ( dla kobiety )
I JESZCZE JEDNO
CZY MOZNA jakimiś CWICZENIAMI zmniejszyć
obwód RAMION oczywiście CHODZI O KOBIECE RAMIE

BARDZO PROSZE O RADE ......
ORAZ dokładne OPISANIE A NIE :
niech ćwiczy biega i tańczy TYLKO O CWICZENIE które MOZNA wykonywać W DOMU...
Z GORY DZIEKI...

2

Odp: Prosze o rade

hej Napewno na zrzucenie zbędnych kilogramów dobre jest bieganie (dobrze modeluje sylwetke, szczególnie nogi)rowniez dobra jest jazda na rowerze!!Npewno jakas dietka !! w domku moze robić cwiczenia odpowiadające jej samej np.brzuszki,sklony,przysiady itp.pozdrawiam !!

3

Odp: Prosze o rade

moim zdaniem najlepiej byłoby zakupić jakiś sprzęt typu hantelki (1-2kg) z nimi mozna nawet fajnie pokombinować na niektóre partie miesni majac na uwadze, ze nie beda one mialy zastosowania do sadystycznych cwiczen tylko do zrzucenia zbędnych kg.
Ewentualnie jeżeli nie ma sie zasobow finansowych mozna ćwiczyć w tradycyjny sposob tzn.
biegac, brzuszki itp.
zresztą każdy tu wie dokladnie, ze bez ciężkiej pracy i wysiłku nie dojdzie sie do celu.
Tak wiec odrobiina potu nie zaszkodzi big_smile:D Pozdro

4

Odp: Prosze o rade

tak właśnie myślałem dzieki

5

Odp: Prosze o rade

nie ma za co pozdrów swoja kobietę i życzę powodzenia PS.fajniutki piesek :!: :!:

6

Odp: Prosze o rade

heh skod wiedziałaś ze chodzi o moja kobietę
co do niej to nie jest jakas groba otyla czy coś takiego
ale zima robi swoje do tego wakacyjne grile hamburgery piwo sama wiesz
a i dzieki za pieska ładny ale głupi i uparty jak osioł mam nadzieje ze wyrośnie
no cuz trzeba jeszcze podszkolis i bedzie juz wporzatku dzieki za wszystko :
ps :
twój kotek tez niezły
chodź wole pieska

7

Odp: Prosze o rade

co do twojej kobiety to sie domyśliłam (wiesz kobieca intuicja hehe)!i rozumiem ja co znaczy zima i wakacyjne grile ) a piesk i tak słodziutki ! jeszcze raz życzę powodzenia w dazeniu do celu :!:
PS. to nie jest mój kotek ! ja tez mam pieska pozdrawiam

8

Odp: Prosze o rade

big_smile:D:D:D:D ah ta intuicja big_smile
pieski gora :-Dhah
wiem głupi jestem ale to co:D:D:D

9

Odp: Prosze o rade

nie jesteś głupi !! pieski są super :!::!:

10

Odp: Prosze o rade

hehe ale zalerzy jeszcze jakie
bo pewnie każdy ma swoje ulubiene i takie których nie trawi

11

Odp: Prosze o rade

ja lubie każde pieski prócz tych które nie są tresowane na zabójców

12

Odp: Prosze o rade

spoko
mojego sie ludzie boja na ulicy bo sie filmów naoglądali a ja z nich smieje
bo jak by do mojego podaszli to fakt zabił by ich
ale chyba slina bo wszyskich lize big_smile:D:D:D:D
ok bo powiedzą ze z forum zwierzyniec robimy big_smile:D:D:D

13

Odp: Prosze o rade

zawsze mozna pogadać o tym w dziale Knajpa po treningu trzymajcie sie

14

Odp: Prosze o rade

Na zrzucenie wagi dobre są areoby.
jeżeli chodzi o warunki domowe to polecam szybkie marsze na świeżym powietrzu trwające nie krócej niz 6 min.
połączone z dieta dadzą naprawdę dobre wyniki.

15

Odp: Prosze o rade

i jak sie mieszka w bloku np. na 1 pietrze- zapomnieć o windzie 8) . w ogole w nawet najprostszych i codziennych czynnosciach majac np. dow yboru podjechać gdzieś kawalek albo przemaszerować sie- to to drugie- i to okrezna droga. no i oczywiście cwiczenia połączone z dieta. tu są takie domowe cwiczenia:
http://loilza.pl/modules.php?op modload&name News&file article&sid 21&mode thread&order 0&thold http://loilza.pl/modules.php?op modload&na...order 0&thold chyba troche przeterminowy temat odzywilam, no ale niech bedzie na później

16

Odp: Prosze o rade

hehe nic nie szkodź zawsze sie przyda pozdrawiam i dzieki

17

Odp: Prosze o rade

Sama miałam ostatnio problem z tzw. motylkami na ramionach. Nic tak nie pomoże na nie jak ćwiczenia z hantlami albo pompki. Dość szybko udało mi wysmuklić ramiona. Od pewnego czasu pracuję nad całą sylwetką i wspomagam się spalaczem tłuszczu www.trizer.pl. Jest to suplement w postaci kapsułek, który można stosować na każdym etapie diety. Ważne, że po nim nie ma się ochoty na słodycze i nie kuszą mnie już więcej puste kalorie. Wcześniej potrafiłam jeść codziennie cukierki i odbiło się to na wyglądzie mojego ciała dość szybko. A teraz w ciągu miesiąca ubyło mi już dwa kilogramy.

18

Odp: Prosze o rade

Ćwiczyć należy triceps, czyli ten mięsień, który jest położony z tyłu ramienia. W przeciwieństwie do bicepsu jest on na ogół słabszy. Mniej go ćwiczymy. Od niego w głównej mierze zależy wygląd ramienia. Początkujące osoby mające duży problem z ramionami powinny udać się do trenera o poradę dotyczącą jak ćwiczyć, z jakim obciążeniem i z jaką liczbą powtórzeń. Najczęściej są to ćwiczenia wplecione w zestawy mające na celu poprawienie całej sylwetki. Lepiej ćwiczyć całe ciało, a nie tylko wybrane partie. Podczas odchudzania mam różnorodne ćwiczenia, dzięki czemu mi się nie nudzą. Oprócz diety i suplementów(u mnie Trizer) ćwiczenia odgrywają ogromną rolę.

19

Odp: Prosze o rade

Ćwiczenia pilates doskonale wysmuklają i ujędrniają sylwetkę. Mimo, że nie są to bardzo męczące ćwiczenia to także spalają kalorie. Jednak, aby przyniosły efekty w odchudzaniu, muszą być połączone z odpowiednim treningiem kardio i odpowiednią dietą dostosowaną indywidualnie do każdej osoby. Najlepiej stosować różne rodzaje ćwiczeń, mieć rozpisaną dietę. Jeśli w ten sposób ciężko jest nam się odchudzić to możemy sięgnąć po suplement, który ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Może to być owy Trizer, którego naturalne składniki pomagają zrzucić zbędne kilogramy.

20

Odp: Prosze o rade

Wczoraj u mnie pojawił się taki zestaw. Póki co pojawia się co kilka dni, każdego dnia trzymam ładnie dietę i przyjmuję dwie tabletki spalacza Trizer. Oczywiście możesz sobie modyfikować ilość powtórzeń. Wszystko zależy od tego jaką masz kondycję. To co zrobiłam to:
Spięcia brzucha - 30 powtórzeń
Unoszenie bioder ku górze w podporze bokiem - 20 powtórzeń na każdą stronę ciała
Unoszenie nóg - 15 powtórzeń
Rotacje tułowia w leżeniu na plecach - 15 powtórzeń na każdą stronę ciała
Rowerek w leżeniu na plecach - 20 powtórzeń na każdą stronę ciała
Izometryczne napięcie mięśni w podporze na przedramionach - utrzymać pozycję przez 60 sekund