26

Odp: MMM cykl do oceny !!

No poszed3 koxiarz....:

27

Odp: MMM cykl do oceny !!

to sie ch3opak spieni3 :-) :-) :-) lol

28

Odp: MMM cykl do oceny !!

co sie pienił co sie spienił wkurzył mię troszke zachowuje sie jak by pozjadał wszystkie rozumy a ten napis pod spodem ZDJECIE MOJEJ DZIEWCZYNY NAGO i jakas strona o grach to jakiś szczurek internetowy co siedzi czyta a potem sie modrzy nie lubie takich ludzi i fakt ze jestem za bardzo nerwowy ale ja mi mama nie gotuje sam kupuje sobie zarcie nie pracuje mam dużo czasu i nie wyobrażam sobie beby zjadać 5 g bialka na kmc i 8 wegli to paranoja wyczytana gdzieś na stronie i powtarzana w bezmyślny sposob

29

Odp: MMM cykl do oceny !!

pisząc ze nie pracuje chodzi mi ze mam dużo czasu zeby sobie gotować i jeść zjadając tyle bialka i wegli to bym nie mial czasu na silownie i zmywanie po sobie

30

Odp: MMM cykl do oceny !!

1. mam 14 i pol roku, 32 cm w lapie, 193cm wzrostu, 78cm w klatce, wyciskam 56 w 3 ruchach.

2. arnold trenował w latach 70-80... odżywiał sie jak sie odżywiał - a który kulturysta mówi ci o tym, ze zażywa sterydy ?

3. poziom ponad 3g bialka łatwo mozna uzupełnić pijac...szejki bialkowe.

4. przeczytaj dobry opis nandrolonu, zobaczysz, czemy tyle bialka

5. starzy nigdy nie dawali mi na kulturystyke. zawsze musialem hajs sam kolowac. i tak jadlem 4g na kmc.

31

Odp: MMM cykl do oceny !!

kubikkk ile tak naprawdę masz lat bo nie wierze ze 14,5 heh

32

Odp: MMM cykl do oceny !!

16 i 2 miesiące

33

Odp: MMM cykl do oceny !!

ty sobie zarty robisz ?!

34

Odp: MMM cykl do oceny !!

kubikkk podaj ten dobry opis nandrolonu gdzie go mogę przeczytać

35

Odp: MMM cykl do oceny !!

www.doping.pl

lub

google.pl -> steroids profiles

36

Odp: MMM cykl do oceny !!

podaj jakas stronę zeby nie było trzeba płacić za te wiedomosci

37

Odp: MMM cykl do oceny !!

google.pl -> steroids profiles a pozatym jak ci isalem, nie wiem czy to na tym forum czy na tym innym, na którym masz juz bana lol

był koleś co brał 600mg nandrolonu w tygodniu. jadł 5 słownie: piea gram bilka na kmc i... było to za malo. nie rosl tak jak oczekiwal... stuff był dobry...

EDIT:

First of all it's a good mediator for nitrogen retention. When nitrogen retention is high, in essence it means that the cells arę taking up morę nitrogen than they arę releasing. Why is this a good thing though? Well every amino acid has what is known as Ań amino-group, which contains nitrogen. When nitrogen is retained it means there is a high concentration of amino acids in a cell, which in turn positively affects the ratę of protein synthesis. sińce every tissue in the body is madę from protein, including muscle, this means that muscle hypertrophy is facilitated.

w skrócie - wiecej bialak -> lepiej -> wieksza synteza.

poziom jaki proponujesz, czyli 2.5g jest ok jak trenujesz bez dopalaczy.

będąc na sokach masz wieksza syntezę protein, wiec nie podawanie wikszej ilosci jest bledem i strata towaru. dlatego na nadrolonie minimum to 4g na kmc.

38

Odp: MMM cykl do oceny !!

gram bilka na kmc i... było to za malo. nie rosl tak jak oczekiwal... stuff był dobry...

będąc na sokach masz wieksza syntezę protein, wiec nie podawanie wikszej ilosci jest bledem i strata towaru. dlatego na nadrolonie minimum to 4g na kmc.

ja teraz robiłem cykl z enana i nandrolonu jaki mi kiedyś rozpisałes tylko dawki były ciut wieksze i tak:
800mg enana/tydz
8 nandrolonu/tydz
przez 6 tygodni
musze powiedziea że jestem zadowolony z efektow a jad3em 480-500gram białka dziennie w dni treningowe i 300-35 w dni w których nie trenowa3em. 300g można dostarczyć z po?ywienia a pozostałe 200g to odżywka bialkowa. ja jad3em 250g dziennie i mam 10kg za 1 euro. zresztą cena dla mnie nie gra roli przy tych kwotach. lol
waże 12 kg lol

39

Odp: MMM cykl do oceny !!

ja nie jadlem wiecej jak 3g na kmc na superce i efekty byly kozak po 3,5 cm w lapce macie jakieś odrzywki białkowe po tańszej cenie tylko nie serwataka taka z mleczarni tylko odrzywki

40

Odp: MMM cykl do oceny !!

Sealey_Qba - ostro ale ja bym zmnejszyl dawki i wydłużył cykl. 500/12 4.16g na kmc

@ IgrkvipI - ovopol - jeżeli jajeczne, trec jest tani stosunkowo, wpi/wpc