Temat: MMM cykl do oceny !!

hej hej

mam takie male pytanko mmmm

mam zamiar po wakacjach wziasc 1 strzalow deki po 2 mg m ale nie

cche zostać impotentem mmmm (oglnie nie chodzi mi o osłonki bo te juz

tylko o deka dick mmm hhihihihi) :trening: no i wiem ze musze dozucic do tego

jakiegoś tescia zastanawiałem sie nad Testosteron propionate 5% tak 5 mg co 2 dzien mmm

zaczynając od deka 1-1 tydzień (lub moze do 8 sam nie wiem) 8)

propionate od 1 do 1 po 5 mg co 2 dzien ?? co sadzicie o takim cyklu

dodam jeszcze ze mam 21 lat ćwiczę 2 lata m do cyklu mam clomid

nolvadex mmm i 7,5 kg bialka do mojej diety (ogolnie liczę bialko 3 g na

kg + 6 g wegli) no i omega 3 i 6 na odciążenie serca mmm a wiec czy

ktoś mógł by sie wypowiedzieć co cadzi o takim cyklu ?? dodam ze to mój

1 cykl !! a i mam jeszcze pytanko czy tego Testosteron propionate 5% nie

mógł bym zamienić na są+ ?? ogólnie wiem ze mieszanie prohormonow z

koxem to bezsens no ale mi praktycznie zalezy na tym by nie zostać

impotentem od tej deki dlatego potrzebuje tego tescia m a no i dodam ze

cykl jest na masse na sile mi nie zalezy !!

z gory dzieki za wszystkie odpowiedz m :trening:

2

Odp: MMM cykl do oceny !!

wymień propa na prolongatum z 1 strza3ow ładnie sie odblokuj dobra djeta i bedzie spox ...pozdrawiam niech moc i siła beda z nami pakerami.. :-)

3

Odp: MMM cykl do oceny !!

mniej masy:
1-1 nandrolon (deca) 200mg/tyd
1-11 enanthate (prolongatum) 100-150mg/tydzsize 1Wyslany Wto Cze 22, 2004 11:53 am:acha, co do diety to musisz spożywać 4g bialka na kmc. wegli 3-6 w zależności czy łatwo czy nie tyjesz

4

Odp: MMM cykl do oceny !!

mmmm aaaa bo mam jeszcze jedno pytanie czy nie mógł bym tych teści zamienić na są+ ??
bo są+ zawiera 1-testosterone który ponoć jest bardziej anaboliczny o 300% niz zwykle testosterony no i nie trzeba sie kuc m co o tym sadzicie ?? :trening:

5

Odp: MMM cykl do oceny !!

Jeśli boisz sie o deca dick to pomyol nad czymo androgennym...

6

Odp: MMM cykl do oceny !!

no przecisz tesc jest androgeny wiec z nim cche złączyć zresztą deka ma male skutki uboczne a to dla mnie prioritowa sprawa

7

Odp: MMM cykl do oceny !!

Wiec w czym masz jeszcze problem?
Po co Ci tu ph?
Jedziesz deca+test i wszystko gra.

8

Odp: MMM cykl do oceny !!

no jak to w czym w tym ze ph ma mniejsze skutki uboczne niz zwykly tesc a troche mnie meczy kucie sie co 2 dzien mmmm
a nie chce brac samej deki byy nie byc impotentem no i są+ juz właściwie mam w domu wiec zastanawia mnie to czy jak wzuce są+ to to wystarczy ten 1-testosterone w którym on jest do tej deki by nie zostać impotentem mmmm !!
mmm a wiec?? :-)

9

Odp: MMM cykl do oceny !!

no jak cesh siem k3uc gdzieś raz na tydzień to kup sobie testoviron 25 ... :-)

10

Odp: MMM cykl do oceny !!

Po pierwsze, przy dawkach 200mg na tydzień nie ma bata byo dosta3 deca dick!
Jeśli bardzo chcesz dodaa testosteron to ja proponuje propa (tak jak to przedstawi3eo 50mg c2d lub 1 c3d) Zrobisz mniej masy, ale masa bedzie ładna i dosyc stabilna.
Jeśli to twój pierwszy cykl to sprobuj tak:
1-8 deca (200mg na tydzien)
1-1 propa - 50mg c2d lub 100c3d
3-4 dni po ostatnim strzale z propa clomid (3 tab bedzie optymalnie)

11

Odp: MMM cykl do oceny !!

bo są+ zawiera 1-testosterone który ponoć jest bardziej anaboliczny o 300% niz zwykle testosterony no i nie trzeba sie kuc m co o tym sadzicie ?? :trening:

to moze zamiast są+ dibencozide magnum - tot ez b. silny anaboliczny srodek!

12

Odp: MMM cykl do oceny !!

propa przez 1 tygo nie pociagniesz!!! to 35 kluc a wspominałeś coś ze chcesz ich uniknąć big_smile
sproboj tego prolongatum 100mg tyg i bedzie ok!

13

Odp: MMM cykl do oceny !!

Po pierwsze, przy dawkach 200mg na tydzień nie ma bata byo dosta3 deca dick!...
jak najbardziej mozliwe, kumpel na takich dawkach niestety dorobił sie deca dick's

14

Odp: MMM cykl do oceny !!

dzieki chłopaki

15

Odp: MMM cykl do oceny !!

ja jestem innego zdania na temat tego bialka 2.5 3 g na kmc wystarczy i mam pytanie czemu większość z was radzi brać cykle nie w piramidzie tylko stale dawki

16

Odp: MMM cykl do oceny !!

juz ci pisałem na innym forum, abys sie doedukowa3 i nie zadawa3 g3upich pytan.

poczytaj:
http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 311 http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 311

17

Odp: MMM cykl do oceny !!

o czym wogole jest ta rozmoważ zastanawiasz sie czy nie dostaniesz deca dicka i chcesz coś do3aczya tylko w tym celu? po jaka cholerę ci cykl z praktycznie samej deki (ten prolo 100mg na tydz to nawet nie licze) i to w tak miernej ilosci? czego sie po tym spodziewasz? jak to pierwszy cykl to wg mnie jest do dupy lol

18

Odp: MMM cykl do oceny !!

znów sie zaczyna... :roll:

nandrolon silnie blokuje hpta. nie dostarczas tescia z zewnatrz, nie produkujesz naturalnego... deca dick cie dopada - ta minimalna ilosc, na poziomie TRT, ma cie przed tym uchronic.

b6 200-300mg/dzien na dece to tez dobry pomysl - zbija prolaktyne, ktora tez ma wpływ na odblokowanie.

sama deca/nandrolon ? hcg podczas cyklu i proviron pod reka

19

Odp: MMM cykl do oceny !!

nandrolon silnie blokuje hpta. nie dostarczas tescia z zewnatrz, nie produkujesz naturalnego... deca dick cie dopada - ta minimalna ilosc, na poziomie TRT, ma cie przed tym uchronic.

b6 200-300mg/dzien na dece to tez dobry pomysl - zbija prolaktyne, ktora tez ma wpływ na odblokowanie.

tyle wiem ale ten kolo napisał że cykl ma być na masę a po dece to sie raczej za dużo nie zmasuje....... lol

20

Odp: MMM cykl do oceny !!

nie zmasuje po dece ? dobre.. a myslalem, ze deca to dobry steryd przy budowaniu masy... no moze i nie zbuduje ale w przypadku jak bedzie stosował rozpiskę diety wg.
wscieklego21 - tj.
2.5g bilka na kmc %-)

21

Odp: MMM cykl do oceny !!

no w każdym razie życzę mu powodzenia w masowaniu sie deka :-) :-) :-) lol

22

Odp: MMM cykl do oceny !!

kubikkk ciekaw jestem jak ty mondralo wyglądasz naczytałeś sie kurwa mamy ksiazek ja nigdy nie wpierdalałem 5 g na kmc ćwiczę 4 lata od 2.5 powaznie wziolem 3 cykle z superki i to kurwa w piramidzie i mam 47 w bicepsie 12 w klacie waze 85 kg a wyciska 150kg ciekaw jestem jakie są twoje wyniki ważniaku co pozjadałeś wszystkie rozumy zamiast czytać ksiazki to idź na silownie i porozmawiaj z ludzimi co oprucz czytania ksiazek wiedza coś z praktyki

Za ta wypowied1 u?ytkownik T0mek został zbanowany. 2x zastanówcie sie zanim coś napiszecie !

23

Odp: MMM cykl do oceny !!

a co do twoich 5g bialka ciekaw jestem czy kiedyś miales taka dietę chyba nie wiesz co to znaczy wiesz ile pieniędzy trzeba wyjebaa na taka dietę ty pewnie jesteś pierdolonym rospieszczonym maminsynkiem któremu mamusia kupuje wszystko czeko sobie synek zamazy bo inaczej sie rozplacze osobiście nie znam nikogo kto by stosował taka dietę a znam dużo ludzi i takich co wpierdalają chleb ze smalcem i wyglądają lepiej od tych wszystkich fotek na forum wiec skończ mi jebaa modralo o jakimś edukowaniu

24

Odp: MMM cykl do oceny !!

pokaz mi jedna stronę internetowa na temat diety pokaz mi chociaż jedna wypowiedz jakiegoś kulturysty na temat diety który radzi jesa 5g b na kmc ja czytałem wypowiedzi ARNIGO co nie dosa nie kaze jeść 2.5 bialka ale nie zależnie od wagi 1 g bialka dziennie nie wiem skąd masz takie widomości no podaj bo jestem ciekaw

25

Odp: MMM cykl do oceny !!

Ten wsciekly to jakiś swir wez sie stary uspokoj!! !!