1

Temat: Co byscie chcieli w dziale???

Piszcie co chcielibyocie aby sie tu znalazło - w dziale, w podwieszonych postach

Jak bede miał wiecej czasu - postaram sie w miarę wiedzy i mozliwosci spe3nia Wasze prooby

2

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

treningi, suplementacja, odzywiania... zkaldam ze sie różnią od kult

3

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

FWnbu na razie nie ma nic (po za planem szymkowiaka i rozmow1 o przedramionach) wiec z pewnośći1 przyda sie kilka ciekawych metod treningowych zarówno tych wschodnich jak i zachodnich nom i oczywiście jakieś zdjecia chociaż nie wiem jak sie na tym forum dodaje za31czniki

4

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

Spoko - wszystko sie rozkręci
na razie nie mam zbytno czasu (sesja, prace dorywcze itp)
dlatego badam zapotrzebowanie

liczę również na Wasz1 inicjatywę

5

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

osobiście to mysle, że bardzo przydatne byłyby plany treningowe zarówno dla zaawansowanych jak i poczatkujacych :

6

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

odświeżam posta.
Piszcie co chcielibyście znaleźć w dziale.

7

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

hmm no napewno by sie przydało pare nowych tematów i nie tylko o treningach ale moze sposoby leczenia kontuzji moze coś o regenracji i wogle jakieś nowinki np to co mówiłeś o tych treningach co maja 45 minut i sie przedziela je 3 minutowa przerwa było ciekawe i wogle jak by jakiś mod odwiedził kiedyś to forum byłoby fajnie no to tyle.

8

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

właśnie co jest z moderatorami tego dzialu? Trzeba bedzie sie upomnieć o nich u administratora.

PS. Widze ze w Twoim avatarze zagościł Aleksiejew Wasilij, fenomen który w podrzucie osiągnął 25 kg - to taka mala ciekawostka

http://www.max82.republika.pl/alexiew/006

9

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

modem tego dzialu jest FWnb a od dawna go nie widać na forum ;

10

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

wiem kto to był w rwaniu za to w okolicach 18 ale nie jestem pewien poza tym to tak słyszałem ze byly z nim niezle afery jak został trenerem ale tez nie jestem pewien ile w tym prawdy
tak poza tym liondekadPol to czemu twój avatar jest taki duży i w takiej dobrej jakości ja nie moglem takiego wstawić jak probowalem

11

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

w podwiezszonych to by sie mogły znaleźć plany treningowe oraz plany na wyciskanie coś o nastawieniu psychicznym

12

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

tak poza tym liondekadPol to czemu twój avatar jest taki duży i w takiej dobrej jakości ja nie moglem takiego wstawić jak probowalem

W profilu w miejscu: odnośnik do zewnętrznego Emblematu:
Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystac. podaj ścieżkę dostępu do emblematu i juz

13

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

moim skromnym zdaniem powinno znalesc sie tutaj pare ważnych inforacji takich ja zawody,kiedy gdzie ,rekordy w trójboju w kategoriach iwekowych ,ale nie tylko z wysokiej polki ,takze te juniorskie ,informacje dotyczące najwiekszych ,znaczy chodiz mi o tyhc którzy uzyskali najlepsze rekordy,

14

Odp: Co byscie chcieli w dziale???

A w ogole ktoś tu jest zawodnikiem albo chociaż trenuje trójbój czy wyciskanie??