Temat: Arnold

http://www.fun.from.hell.pl/2004-09-13/arnold rnold /a - zostawię bez komentarza...

2

Odp: Arnold

po pierwsze było to juz a po drugie to fotomontaż

3

Odp: Arnold

a po trzecie ciekaw jak teraz naprawdę wyglada arnold...?

4

Odp: Arnold

Czy ja wiem czy to fotomontaż z tego co wiem to nie zaciekawię juz wyglada, jakoś go nie lubie zabardzo

5

Odp: Arnold

fotomontaz, w garniaku nawet widac, ze wciąż jest z niego kawal chlopa.
Nawet jeśli byłoby to prawda to to chyba normalne zeby w jego wieku tak wygladac?

6

Odp: Arnold

wiesz carone troche to śmieszne tu kulturysta a tu stary dziadek.
Dla mnie to jest jakiś walon fagas nie lubie go

7

Odp: Arnold

Panowie, jekby nie było Arnold ma 59 lat.
Trudno zeby ciagle był piekny.
zresztą chyba slyszeliscie, ze przy Terminatorze 3 pracowano nad jego wygladem komputerowo czy jakoś tak.
Ja go zawsze lubiłem choć jest slabym aktorem, ale ma jaja i jest inteligentny.

8

Odp: Arnold

czytałem ze w terminatorze 3 zagrał nawet poczatkowa scenę czyli jak był rozebrany bez dublera i bez zadnych poprawek, zresztą nieglugo ma kręcić nowy film będziemy mogli sie przekonać jak wyglada teraz

9

Odp: Arnold

Swoja droga Terminator 2 to chyba najlepszy sequel w historii.
Przynajmniej dla mnie.Ja tam czekam na Rambo 4, bo 2 i 3 byly blade przy jedynce.
Podstarzaly Sylwek powinien sie sprawdzic.
Dla mnie to jest taki odpowiednik Solid Snake z Metal Gear Solid /

10

Odp: Arnold

mi sie wydaje ze pomimu wieku i obowiązków jako polityka napewno ćwiczy rekreacyjnie na silowi

11

Odp: Arnold

BookerBadd zabawne Pauline3603z wypowiedzi...Arnold to IKONA...a nie jakiś tam...praktycznie to on wykreował ten sport...Na tamte czasy to było naprawdę cos...sila Pauline3603a i rzezba.. Pewnie wielu tu niedozyje tego wieku..wiec nie warto wyśmiewać sie z Arnolda...Co do foty...to w TV pokazywali to samo..ale nadal nie jestem przekonany co do pełnej wiarygodnosci...Koles zreztgnowal ze względu na wiek zdrowie pozycje spoleczna i rodzine..*************************szeryf - dobre porownanie

12

Odp: Arnold

Ciekawe ilu lat dozyje colemani jak wtedy bedzie wygladal... a szkoda, lubie Ronniego

13

Odp: Arnold

roniego lubie ale arnolda nie lubie i nie polubie nie wiem czemu

14

Odp: Arnold

Arni jest dla mnieidolem i to od wieelu lat raczej nie brał zadnej mety ani deki jak większość ludzi teraz a co najważniejsze przyleciał sobie z austrii do USA i został sobie Gubernatorem wiecej chyba nie trzeba dodawać B) /

15

Odp: Arnold

dla mnie on tez jest kimś a jego rola np w terminatorze,predatorze czy terz konanie to coś konkretnego albo w komando odpowiednia osoba pasujaca do tych rol...

16

Odp: Arnold

ja lubie roniego a arnold to dla mnie jakiś fagas ale dążę do takiego wygladu jak Vin diesel to mi wystacz

17

Odp: Arnold

To fotomontaz.
A nawet gdyby nie, to co was w tym dziwi? Myslicie, ze Coleman w wieku 6 lat bedzie taki wielki jak dzis? Naturalna produkcja testosterony z roku na rok malej.
A wiec w wieku 6 lat jest juz dosyc niska.

18

Odp: Arnold

Brak diety i treningów tez robi swoje

19

Odp: Arnold

No jakbys Arniemu powiedzial, ze nie ma diety i nie trenuje to mógłby sie obrazić /

20

Odp: Arnold

On juz nie ma 2 lat tylko 6 wiec jest to mozliwe, a po drugie juz na pewno nie ma takiej motywacji do cwiczen tak jak kiedys.
Jest guberntorem juz w filmach nie gra, kasę ma to po co ma cwiczyc...

21

Odp: Arnold

O czym wy gadacie? jakiej motywacji do cwiczen, jakiej diecie? Ten człowiek ma 6 lat... w tym wieku nic poprostu nic nie pomoze.
tarosc jest choroba z ktora nawet Arnold nie wygra... A swoja droga ciekaw jestem czy taki Roonie do tego wieku w ogole dozyje...

22

Odp: Arnold

Jak to po co ma ćwiczyć ? A tobie nie brakuje siłowni jak robisz sobie dluzsza przerwe ? Na pewno sobie troche pocwiczy, zeby sie zrelaksowac, utrzymać dobra sylwetkę -w końcu jest gubernatorem i wzorem dla wielu ludzi- nie moze sobie pozwolić na rozrost brzucha.
Ludzi w tym wieku tez lubia sobie pocwiczyc, nie robcie z nich takich starcow, bo nie każdy czuje sie na tyle, na ile ma lat.