1

Temat: Kalorie

Witam, czy jest jakas miara kalori na kilogramy ?To znaczy jeśli chce schudnąć 1 kg to ile to jest kalorii ?Dziekuje i pozdrawiam.

2

Odp: Kalorie

tzn ze musisz jeść mniej niz spalasz

3

Odp: Kalorie

ile mozna schudnąć tak w 3 dni przy max wysiłku i bez jedzenia tluszczy żale nie ma takiego czegoś jak "1 kg 1 kalori" ?

4

Odp: Kalorie

Odchudzanie w 3 dni to zal.Jesli masz poważny problem z nadwaga to idź do dietetyka, zapisz sie na basen, chodź na spacery do parku, biegaj.
Takie odchudzanie potrwa kilka tygodni a nawet miesięcy ale efekty są bardzo wielkie.Diety kilkudniowe maja dużo skutków ubocznych.
Za mało w nich witamin co prowadzi do wypadania wlosow, oslabienia, dretwienia ciała itd.
itp.A jeśli chcesz schudnąć niewiele to sport + dieta intuicyjna (mniej tluszczy wiecej warzyw i owocow, zamiast smażonego gotowane, ograniczenie slodyczy itd)

5

Odp: Kalorie

Generlanie zalezy mi na zrzuceniu brzucha z max 1 kilo w 4 dni, da sie zrobić ? moze byc nawet niezdrowe, mogę nawet jęć listki salaty zamiast normalnego jedzenia ale musze schudnac, powinno sie udać ?Nie jestem gruby ale akurat brzuch mam maly a chce miec plaski

6

Odp: Kalorie

jak schudniesz kg to nawet tego niezauwazysz bo poprostu zejdzie z ciebie tylko woda...

7

Odp: Kalorie

Niestety nie uda Ci się w kilka dni schudnąć kilka kilogramów. Ja w ostatnim miesiącu schudłam dwa kilogramy, ale wspomagałam się kapsułkami Trizer www.trizer.pl. Jednak cały proces odbywał się spokojnie i trwał miesiąc. Produkt zmniejszył mi chęć na jedzenie słodyczy i dodał energii. Na pewno wyeliminowałam już z organizmu wodę i teraz pozbywam się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ważne by trzymać dietę, ale przy użyciu suplementu łatwo utrzymać dyscyplinę dotyczącą jedzenia. Ja teraz już nie podjadam między posiłkami.

8

Odp: Kalorie

Człowiek nabiera kilogramy przez określony okres, więc musi też dać czas organizmowi by je zrzucił. Ważne by podczas odchudzania jeść mniej niż nasz organizm potrzebuje, wtedy zaczną być uwalniane rezerwy w postaci tłuszczu. Posiłki powinny być zbilansowane. Trizer do swojej oferty dodaje gratis miesięczną dietę. Warto z niej skorzystać, bo jest układana indywidualnie dla każdego człowieka. Nie jest to jedna i ta sama dieta wysyłana dla każdego. Dodatkowo jest ona tak ułożona, że jeden posiłek daje energie do czasu aż pojawi się drugi.