Temat: Dieta na rzezbe - do poprawki

Waze 85 kg.
Oto dieta, prosze o poprawki /. Chce kupić jeszcze efedrynę /Sniadanie IPlatki owsiane 100gChleb z szynka 100gB 30g T 17g W 70gSniadanie IITwarog chudy 150g2 kromki chlebaB 32g T 4g W 17gObiad IKurczak gotowany 200gKopytka 50gB 42g T 3g W 20gObiad IIKurczak gotowany 200gKopytka 50gB 42g T 3g W 20gKolacja ITwarog chudy 150g2 kromki chleba3 jajka (sadzone)B 62g T 20g W 20gKolacja IITwarog chudy 200gB 3 g T 12 g W gDziennie:B 238 gT 59 gW 157g

2

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

pierwszy posiłek sama owsianka to 70g wegli a gdzie ten chleb?na noc twaróg a tak jajka tuńczyk masz 3 razy twaróg i 2 razy kurakanie kopytka tylko brązowy ryz, kasza, nieoczyszczonyI kolacja za dużo bialka 40g maxpozatym za mało wegli wegle i bialko w stosunku 1 :1 1:1,5 a najlepiej zebys zjedzal z nich stopniowo a nie nagle tak obciąć je dla organizmu bedzie to szok

3

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

na kolacje I zamiast twarogu mogę dac tuńczyka no i mogę ten ryz jeść /

4

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

gdzie masz posilki potreningowe? to tez jest bardzo ważne

5

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

Obiad IIKurczak gotowany 200gKopytka 50gB 42g T 3g W 20gto jest posiłek poteningowy /

6

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

kopytka to dość oryginalny pomysl, co Cie do tego sklonilo?o ile wiem są one z ziemniakow a one za tak powiem są chujowe do kwadratu

7

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

moze byc ryz a kopytka, hmm poprostu lubie kopytka /

8

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

116352:date pić, 27 kwi 2007 - 21:51:name Midgett-Glash) ''(Midgett-Glash @ pić, 27 kwi 2007 - 21:51) snapback116352/snapback ''!moze byc ryz a kopytka, hmm poprostu lubie kopytka /A ja lubie pizze z podwójnym serem i piwo Warka lub Tyskie to tez sobie wrzucę do diety

9

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

ale mi ochoty narobiłeś uuuu...w sumie jakie wartości odżywcze maja kopytkaż

10

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

nie ważne bo i tak maja za duży indeks glikemiczny jeżeli chodzi o redukcje

11

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

No dobra to z kopytek rezygnuje i bedzie ryz, a eszta jest git???

12

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

to powinien byc ryz brązowy lub kasza gryczanai nie sadzone jajka tylko gotowane, chleb powinien byc razowy

13

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

aha wiec wszystko jasne tylko nie wiem czy mogę jeść az 28 jajek tygodniowo //:-( :-( matka sie burzy //:-D :-D /

14

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

niech sie burzy, twoja dieta, twoja sprawa ile jesz jajek /

15

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

ja dziennie gotuje 6 wiec w tygodniu wychodzi 42 jak sie burzy to powiedz jej ze w zoltku to wszystko jest a ty je wyzucasz, albo ja ignoruj to jest najbardziej skuteczne sam wiem bo probowalem:D

16

Odp: Dieta na rzezbe - do poprawki

hmmm /