Temat: jak brac to ..

ćwiczę rok . jak brac creatine monohydrate z olimpu (w tabletkach)?
i czy mogę zaraz po wzieciu trec mass xxl 3yknac tabletyki czy lepiej odczekać jakiś czas ??na opkaowaniu pisze zeby brac od 5-10tab tylko nie pisze czy na raz czy pomiędzy posiłkami i treningiem wiec jeszcze kiedy brac ??

2

Odp: jak brac to ..

kreatynę bierz na pusty ?a3ondek potem zapij ja gainerem bo zawiera dużo węglowodanów dla lepszej wchłanialnooci kreatyny.

3

Odp: jak brac to ..

kreatynę brac 2 razy dżinnie ?? i zraz zaraz odrazu po niej mass czy poczekaj jakieś 3 min i jak bede brał kreatynę to musze dużo pic??size 1Wyslany Sob Sie 21, 2004 3:17 pm:kreatyne brac 2 razy dżinnie ?? i zraz zaraz odrazu po niej mass czy poczekaj jakieś 3 min i jak bede brał kreatynę to musze dużo pic??
a po ile tabletek brac kreatynę

4

Odp: jak brac to ..

Najlepiej abyo zapija3 kreatynę glukoza, wtedy bedzie lepiej wchłanialna.
Dooc przystepna cenę i niedroga ma firma vitalmax:
http://megapower.pl/product_info.php?manufacturers_id 26&products_id 891 http://megapower.pl/product_info.php?manuf...products_id 891

5

Odp: jak brac to ..

nie mam juz hajsu

kreatynę brac 2 razy dżinnie ?? i zraz zaraz odrazu po niej mass czy poczekaj jakieś 3 min i jak bede brał kreatynę to musze dużo pic??
a po ile tabletek brac kreatynę

6

Odp: jak brac to ..

Kup sobie lepiej kreatynę jakiś lepszych firm np.
Ultimate, Hi Tec albo Optimum :!:size 1Wyslany Sob Sie 21, 2004 5:14 pm:Oto stryua najlepszej moim zdaniem firmy www.hitec.pl ( warto zajrzea)

7

Odp: jak brac to ..

Skoro juz ma ta kreatynę to nich ja wykorzysta, napewno nie bedzie kupywac 2 skoro ma 1 nie wykorzystana.

8

Odp: jak brac to ..

bravo tatas a w przyszłosci napewno kupie coś lepsze go Gabriee .

a mam jeszcze pytanie i bym był bardzowdzieczy za odp bo w pon chcez tym ruszać

kreatynę brac 2 razy dżinnie ?? i zraz zaraz odrazu po niej mass czy poczekaj jakieś 3 min i jak bede brał kreatynę to musze dużo pic??
a po ile tabletek brac kreatynę

9

Odp: jak brac to ..

5g 20-30min przed treningiem
5g rano naczczo w dnie beztreningowe

10

Odp: jak brac to ..

Kordę ja niewime gdzie ci ludzie kupują odzywki?????? w sklepie gdzie ja kupuje jest taka fachowa obsluga wszystko facet cipowie.... ma zawsze dla ciebie czas gada o jednym produkcie 3 minut powie ci kiedy brac z czym możesz brac co musisz jeść podpowie jak trenowac.... ale nie zeby wciskał produkt na sile zapyta jak z kasa co jest mniej potrzebne itp.... ze swieca takiego kolesia szukac:D Sklep w Toruniu big_smile

11

Odp: jak brac to ..

U mnie w Bia3ymstoku jest tak samo wszystko sprzedawca objaoni co i jak.
A pozatym na opakowaniu nie ma napisanego sposobu użycia :? (jak dawkowaa)

12

Odp: jak brac to ..

pozatym na opakowaniu nie ma napisanego sposobu użycia  

hjeheh to co ty kupujesz??
ehh polecenia producentów to zazwayczaj zawyżone dawki im szybciej skaczysz dany produkt tym szybciej poleciszpo kolejny.... trezba poczytać troche literaatury nbo i jaks ie ma dobrego zaufanego znajomego sprze3dawce to on powie co i jak big_smile

13

Odp: jak brac to ..

5g to chyba 5 tab
a mogę brac 3 min przed treningiem 5 tab i zaraz po 5 tab ??
a jak mogę brac 2 razy w tyg to brac w dni nie treningowe??size 1Wyslany Nie Sie 22, 2004 8:58 pm:nie jedna tab ma 1,9g to brac 3 57g

14

Odp: jak brac to ..

pozatym na opakowaniu nie ma napisanego sposobu użycia  

hjeheh to co ty kupujesz??
ehh polecenia producentów to zazwayczaj zawyżone dawki im szybciej skaczysz dany produkt tym szybciej poleciszpo kolejny.... trezba poczytać troche literaatury nbo i jaks ie ma dobrego zaufanego znajomego sprze3dawce to on powie co i jak big_smile

Jak kupiłem kreatynę Nutrenda na opakowaniu pisało 5 g przed trningiem i 5 g po treningu jakoś tak.
Tak też brałem,bo niedojrze ze tak mi radzi3 brac instruktor na si3ce to i sprzedawca tak mowić.