1

Temat: Klata

MAm problem ponieważ kiedy wyciskam sztangę na ławce skosnej/plaskiej wogole nie czuje aby  bolała mnie klata : Bola mnie tylko ramiona... Dociskam sztangę do samej klaty.
Robie 12 powtórzeń i powiem wam, ze dla moich bicepsów i tricepsów nie jest to taka latwa dawka.  Dodam ze sprzęt do cwiczen mam w domu.
Co mam w takiej sytuacji zrobić ? dokupić jeszcze obciazenia i robić mniej powtórzeń ? (moze wtedy bedzie mnie bolała klata). martwię sie tym ze nie bedzie to juz trening na "rzezbe", bo bedzie mało poworzen, a z tego co wiem trening na rzezbe(w przypadka ramion) charakteryzuje sie dlugim wyciskaniem z mniejszym obciazeniem ... Czyz nie mam racji... ?

Odp: Klata

Pewnie dopiero zaczynasz pakowanie.
Po jakimś czasie twoje ramiona beda bardziej wzmocnione i nie będziesz czul tak szybkiego ich zmeczenia.

3

Odp: Klata

A jeśli dopiero zaczynasz cwoczyc to co ty chcesz rzezbic??Zrob sobie najpierw trening ogólnorozwojowy

4

Odp: Klata

moze twój chwyt jest za waski?? sprobuj chwycić szerzej

5

Odp: Klata

Lapie najszerzej jak sie da , moze mam za krotki gryf ? ( 136cm chyba )Co do tego czy trenowałem to ćwiczyłem glownie nogi - na wyskok ( za czasów szkoly, bo teraz wakacje ). I od jakiegoś miesiaca(moze troche wiecej) ćwiczyłem brzuch oraz domowymi sposobami ramiona, a nie dawno kupiłem sobie laweczke(aby klata tez mi wchodzila). CO do tego ile na ławeczce ćwiczę to jakieś 2tyg.

6

Odp: Klata

no to troche krotki go masz, kup wiekszy i powinno byc ok

7

Odp: Klata

Jaki polecacie? Jaka długość ?-----------------------Mam takie pytanie na marginesie.
jeżeli ćwiczę dana partie miesni pewnego dnia, to na drugi dzien jeśli mnie nie bola te mięśnie to ćwiczyć je(czy bedzie efekt)? Czy mimo to lepiej sobie dac odpoczynek na ta partie miesni na drugi dzien ?

8

Odp: Klata

18 bedzie dobre

9

Odp: Klata

Odczuwasz  zakwasy  na klatce?

10

Odp: Klata

Narazie nie mam kasy na gryf Ale pożyczyłem obciazenie - troche pomoglo.
Klata coś tam boli, ale nie na tyle zebym był zadowolony.
Co do zakfasow to nie wiem neutral Jutro napisze