1

Temat: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

Witam!

Jestem nowy na tym forum chciałbym sie dowiedzieć kilku rzeczy. Mam 23 lata 7 kg masy i 18 cm. Problem lezy w tym ze te 7 kg to glownie brzuch bo jestem ekstremalnie chudy. ćwiczyłem kiedyś intensywny trening sportowy przez rok, ale prowadziłem sie zle tzn z wagi 6 kg spadłem do 5 i po przekroczeniu progu sila caly czas spadala. NIe brałem supli i nie stosowałem diety. cóż byłem młody i glupi. Mam pytanie musze przerobić ten brzuch na mięśnie i nabrać w miarę normalnej sylwetki. NIe chce ladowac ile wlezie. Poprostu spalić tłuszczowego garba i zamienić w miesnie. Macie jakieś propozycje co do diety? suple? koktajle? anabole? chociaż tych ostatnich to niezbyt bo przez tamten trening nabawiłem sie klopotow z pikawa, chyba ze slabe. Z gory dzieki za każdy post.

P.s. Wiecie ze po przypisaniu mi przez lekarza Betaloc ZOK 25 na normalizacje tętna masa z 5 paru w ciągu roku wzrosla do 63?? . Moje tętno było w granicach 1 na minutę teraz jest kolo 80. przemianę materi mam ekstremalnie szybka. Strawie starego kapcia nawet ;p.

Luki

2

Odp: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

to po tym czymś co ci lekarz przypisał nabrałeś masy?...ale jakiej mięśniowej czy tuszczyku ? aaa moze ktoś powie ze ten lek na odchudzanie by był dobry zeby zwiększyć przemianę materi ?

3

Odp: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

Sorki ze, długo nie odpisuje ale nie mam internetu w domu.
Lekarz przypisał mi to na wypadanie platka ponoć 10% populacji ma taka chorobe.
Masa wzrosla ogólnie tzn całościowo kosci, mięśnie tluszcz wszystko.
Pewnie było to wynikiem zwolnienia przemiany materi.
Jako ze zniechęciłem sie potem do treningu to tluszcz narastał szybko big_smile.
Pozdro.

4

Odp: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

Jak masz wielkie problemy z sercem to niepolecam ciężkich cwiczen silowych, ani wysoko wydolnościowych sportow. jeśli chcesz nabrać masy jest mnóstwo tematów na forum. Co do aktywności jaki bym ci polecał to aeroby ale umiarkowane czyli m.in: szybki marsz, trucht (tempo dostosowane do twoich mozliwosci). oczywiście nie mam na mysli całkowitej abstynecji od cwiczen siłowych poprostu wszystko z glowa nic na pokaz. W diecie uważaj na tluszcze - cholesterol.

Dieta by tMQ:

Polecam ci trening ogolno rozwojowy - 3 razy w tygodniu (poniedzialek, sroda, pićtek)

Nogi
- Wypychanie ciężaru nogami na suwnicy 3 serie x 12 powtórzeń
- Uginanie nóg w lezeniu 2 serie x 12 powtórzeń
- wspięcia na palce stojąc 2 serie x 12 powtórzeń

Klatka/Barki
- Wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce poziomej 2 serie x 1 powtórzeń
- Wyciskanie sztangi siedząc 2 serie x 1 powtórzeń

Plecy
- ściąganie do klatki drazka wyciągu gornego szerokim nachwytem w siadzie 2 serie x 1 powtórzeń
- wiosłowanie sztanga w opadzie 2 serie x 1 powtórzeń

Ramiona
- Uginanie ramion ze sztanga stojąc 2 serie x 1 powtórzeń
- Wyciskanie „francuskie” sztangi w lezeniu 2 serie x 1 powtórzeń

Dodatkowo
- Brzuszki - skłony tułowia 2 serie x 1 powtórzeń
- Trening aerobowy 2 minut PONIEDZIALEK niska intensywnością

Uwaga: pamiętaj o systematycznym oddechu i nie szalej z ciężarami !

PS. Casem nie probuj sie napychać koksami bo nie wyjdzie ci to na dobre. A z tego co czytałem to juz tak sie stalo.

5

Odp: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

Dzieki za odpowiedz i za rozkład treningu.
koksować sie nie bede, za dużo bym ryzykowal.
Co do treningu to bede uwazal.
Lekarz powiedział ze sport wyczynowy odpada, ale ćwiczyć spokojnie mogę bez problemów . Nie jest to jakas powazna wada ale koks odpada big_smile.

6

Odp: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

co tu odchudzać jeśli wazy sie 70kg? :badgrin: bo wydaje mi sie ze przy tym wzroscie to dość mało nom ale jeśli tak uwazasz....pozdro

7

Odp: Przetrenowane chuherko z obwislym brzuchem :) potrzebuje pom

Heh... niby masz racje ze waga by byla ok, albo wrecz za mala tylko co z tego jak mój brzuch składa sie z tluszczu . Problem w tym ze niby jestem chudy ale brzuszek jest.
I tu wychodzi złośliwość jak trenowałem kiedyś intensywnie to to był mój najbardziej wytrenowany miesien i prosze jak ładnie obrósł :? . Teraz juz wznowiłem treningi ale musze coś na wypalenie tluszczu sobie kupić jakas masc czy coś .