1

Temat: SPOSOBY

Siemka
NIech każdy z Was poda najleprzy sposob na powalenie przeciwnika np. jakiś cios!!?? 8)

chce znac wasze zdanie lol

2

Odp: SPOSOBY

Najlepiej żeby pierwszy strza3 był jak najmocniejszy, to może koleś zwątpi albo bardziej sie wkurzy :
Ja bym proponowa3 jakieś efektowne uderzenie noga w g3owe:D

3

Odp: SPOSOBY

kop w jaja lol :-) zartuje...to nie uczciwe-ale w sumie skuteczne :!:
polecam uderzenie na korpus...np.w splot...wtedy cios nie musi byc nawet nadzwyczajnie silny :!:
jeśli chodzi o uderzenie w twarz to atak na nos jest pierwszym i ostatnim lol
TO są TECHNIKI STREETFIGHTER big_smile

4

Odp: SPOSOBY

jak jest potężniejszy od ciebie a ty nie potrafisz zrobić szpagatu to go z buta prosto w jaja i jak padnie to lej go az przestanie krzyczeć dotego jeszcze jest potrzebvna wiara w wygrana nie możesz sie zastanawiaa co sie stanie jak on po moim ciosie dalej bedzie sta3 tylko sie zastanawiaj czy go zabijesz czy ktoś cie powstrzyma 8)

5

Odp: SPOSOBY

jeśli koleś sie czai to wal w nos.
jak dobrze udezysz to juz tamten szans nie ma.
Zaleje sie 3zami i krwa.
8)

6

Odp: SPOSOBY

żeby sie zalac 3zami to albo to jest jakiś dzieciak albo poprostu beksa a tacy sie nie zucaja na innych

7

Odp: SPOSOBY

Tak
To niech ktoś Cie twardzielu udezy w nos. zakładam sie, że lzy poleca. Nie musisz byc beksa. To nie bedzie szlochanie. Tylko tak jest. same wylatuja.

8

Odp: SPOSOBY

sam napisałes że sie zaleje lzami a nie mu pare lez spłynie juz nie raz tak mialem i wiem co mowie ja dopiero sie poddaje jak dostane buta w twarz chociaż jeszcze tak sie nie stało bo jestem wysoki a wystarczyło by mnie uderzyć w jaja odrazu bym upad3 z bulu

9

Odp: SPOSOBY

Kop w torbe to dobre rozwiazanie dla laski, ale nie dla kolesia.......
Widziałes jak kolesie sie lali i co może kopali sie po torbie?<lol>
To rozwiazanie dla frajerow...
widzieliście moze takiego wielkiego typa z K1( nie kojarzę jak sie nazywa), dostaje ciosy wszędzie i nic nie odczuwa, lecz gdy dostanie w watrobe to od razu pada.........(wiadomo od czego)
Na każdego jest sposob.........:D

Odp: SPOSOBY

Dlamnie najlepszy cios jest taki: kopiemy goscia w zgiecie nogi (inaczej lo3kick ) chyba tak sie to pisze gosc traci koncentracje i buch w nos big_smile.Sam testowałem zawsze skuteczne big_smile uczyłem sie ne kickboxingu big_smile

11

Odp: SPOSOBY

xXxmartaczajczykxXx to jest dobry sposob a ty Ml0dy czy wolisz dostać wpierdol od kolesia co cie jednym strzałem pokona czy pokonać go walac w jaja ja bym wybrał to drugie pozatym jak wszyscy mysla ze przegrałeś a tu nagle wygrałeś to nie beda sie patrzyć jak to zrobiłeś tylko ze to zrobiłeś 8)

12

Odp: SPOSOBY

a ja jestem innego zdania :!:
LEPIEJ przegrać Z HONOREM NIZ wygrać PO FRAJERSKU
kop w jaja nie wchodzi w gre...
jeśli chodzi o kopnięcia to tez polecam kopniecie ( looka ) w bok uda...to boli... :-)

Odp: SPOSOBY

kopanie w jaja zostawcie paniom big_smile a prawdizwy man big_smile powinienen walczyc z honorem !!

14

Odp: SPOSOBY

a ja jestem innego zdania :!:  LEPIEJ przegrać Z HONOREM NIZ wygrać PO FRAJERSKU
kop w jaja nie wchodzi w gre...
jeśli chodzi o kopnięcia to tez polecam kopniecie ( looka ) w bok uda...to boli... :-)
Jestem za.......
ZOSTAWCIE JU— TEN PROBLEM Z KOPANIEM W NAJCZULSZE NASZE MIEJSCE..... PISZCIE O INNYCH SPOSOBACH:D.....

15

Odp: SPOSOBY

noto w nerkę

16

Odp: SPOSOBY

a jeżeli znajdujecie sie bardzo blisko przeciwnikaż?
ja polecam złapać chama 8) za uszy i tyle zajebać mu barankow ze padnie albo cios z łokcia najlepiej w kichawę

17

Odp: SPOSOBY

zgadzam sie z xXxmartaczajczykxXx - lowkick i cios w nos. sKuteczne tez szybkie uderzenia 3okciami. Dla mnie prawdziwa zmora to walka w zwarciu - czyli sciskanie przepychanie w stojce, proba sprowadzenia przeciwnika do parteru. Macie jakieś patenty??

p.s. jak sie robi tzw. WEJ¦CIE W NOGI??

18

Odp: SPOSOBY

zgadzam sie z xXxmartaczajczykxXx - lowkick i cios w nos. sKuteczne tez szybkie uderzenia 3okciami. Dla mnie prawdziwa zmora to walka w zwarciu - czyli sciskanie przepychanie w stojce, proba sprowadzenia przeciwnika do parteru. Macie jakieś patenty??

p.s. jak sie robi tzw. WEJ¦CIE W NOGI??

tu macie fajne techniki
http://www.realfight.org/information_3.htm http://www.realfight.org/information_3.htm

19

Odp: SPOSOBY

Ja jeszcze proponuje niedyplomatycznie za******lia w kolano... zastosuj lowkicka na to własnie miejce, jak masz dobra technikę to na pewno zdejmie to przeciwnika
co wy na to
wejscie w nogi to wejsc jak byk w czyjeś nogi tylko bardziej technicznie :-)

20

Odp: SPOSOBY

spoxik ale najlepiej chama za uszy złapać lol

21

Odp: SPOSOBY

jeśli chodzi o cois w te miejsce to uderzy3bym tam kogoś tylko jeśli chodziłoby o moja komore albo o kasę (jeszcze nie miałem takiego dylematu i jeszcze tak nie robilem) a tak jeśli ja kogoś albo ktoś mnie wyzywa na walke TO NIGDY BYM GO NIE KOPNOL W JAJA :!: :!: :!:

A jeśli chodzi o techniki (rozumiem że chodzi Tobie o walke na ulicy ):

według walk ulicznych na ulicy powinieneś uderzys jako pierwszy (efekt zaskoczenia)

proponuje ude?ya z otwartego buta w twarz :kopniaki: (nos) lub ewentualnie mawaszke zasadzia (kopniecie z górnej czesci stopy w bok głowy czyli szczeke).Dla ludzi niższych (ja mam 189 cm :-) ) probonowa3 bym te 1 uderzenie ale w bruch tylko staraj sie uderzaa pieta a nie cala stopa (bardziej boli).

i dobrym na maxa rozwiazaniem jest też udeżenie z kolanka w bruch (ojjjjj ale to boli :cry: :cry: :cry: :cry: ) jak to robimy:

1.jesli nie mamy dostatecznie dobrej pozycji to dajcie sobie spokuj (tylko wszystko zrabiecie)

2.najlepiej jak nasze kolano pokrywa sie z linia jego kregos3upa a my stoimy w odleg3oscie nie wiekszej niż 1 metr (dla wysokich i zawansowanych 1,5 metra a może wiecej lol )

3.chwytamy go oburącz z Naszej lewej strony za plecy (bark i te okolice)

4.przysowajac jego gorna czesa w do3 (po skosie) uderzamy kolanem w jego brzuch (najlepiej w okoliczy pepka) z jednoczesnym przechyleniem naszego ciała w nasza lewa strone.

Jak koleś sie zwija to można już wybieraa jak go praa, polecam poprawia kolankiem w nos big_smile Należy pamietaa że punkty 3 i 4 należy robią jednocześnie i bardzo szybko.

Mam nadzieje że ten wyk3ad sie Wam spodoba3.

22

Odp: SPOSOBY

Niezła instrukcja, ale przyznam że skuteczna :-)

23

Odp: SPOSOBY

Dzieki myślałem że bedzie zbyt skomplikowana ale skoro tak mówisz to chyba tak nie jest.

24

Odp: SPOSOBY

zgadzam sie, powinno sie pierwszy atakować
lowkick, zachwianie goscia

i napierdalasz po ryju ile wlezie

jeb jeb jeb jeb jeb!!!

big_smile:D:D

25

Odp: SPOSOBY

ostatnio miałem taka sytuacje że chciałem goscia uderzya w nos i odsuna3 sie trafi3em go w splot..lekko go przydusi3o wiec zakonczy3em w kolanem w g3owe...(tajski) a takie rozwiazanie bym również zaproponowa3...spoobow jest z pare tysiecy...