1

Temat: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

co możecie polecić zawodnika tej dyscypliny jakie firmy kombinacje suplementów

2

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

twoim celem jest oczywiście jak najwiecej sily przy jak najmniejszej ilosci masy??

3

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

tak zresztą mój trening wyklucza wzrost masy.ktora powoduje wieksze zapotrzebowanie na tlen.

4

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

a brałeś juz coś wczesniej??jesli tak naisz co

5

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

jechałem na wyrobach nutrend,ale jakoś nie podzielam opinii np;kolarzy o ich baronach energetycznych.teraz koledzy z ochrony mówią coś o MULTIPOWER i ich wyrobach?

6

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

triatlon to bardzo ciezka dyscyplina jeśli chcesz zachować obecna wage to możesz stosowac:- bcaa, glutamina, aminokwasy - szybsza regeneracja miesni po wysilku- stacki kreatynowe - zwiekszona wytrzymałość przez odtwarzanie ATP - witaminki - zwykle albo jakiś animalpak - thermale - dające kopa na treningi tlenowe ( uważaj bo przy częstym stosowaniu i ekstremalnym wysiłku moze pikawa paść )

7

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

jakieś konkretne firmy????

8

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

zalezy ile masz kasy,jak dużo to bież te z gornych polek a jak nie to postaraj sie chociaż o te ze srednich bo moim zdaniem nieoplaca sie brac najgorszych produktów

9

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

Tak na offtopie, IkawcioI, powiedz coś o sobie.
kliknąłem w twój link i widze, ze interesują Cie sprawy ochrony.
To twoje forum ? Zajmujesz sie zawodowo ochrona ?

10

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

pracuje jako osobisy ochr.strona nie jest moja tylko fajnej ekipy ludzi od osobistej ze zdrowym podejsciem i kontaktami w tym interesie.koles który to admin.wczesniej wylansował pakiety suplementów adresowane pod katem pracy ochronny z uwzglednieniem wszystkich aspektów pracy i treningu.to oni lansowali takie firmy jak ultimate,inkospor,nutrend,multipower.

11

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

A kogo np ochraniałeś ? To chyba nie tajemnica ? big_smile

12

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

pracuje dla szefa MOSSO

13

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

ile zarabiasz? jeśli mozna spytać

14

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

info puszcze na pm

15

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

Ok dzieki ; Dziwne, ze jako boduguard nie musisz byc " karkiem " Ale co tu dużo szukać popatrzmy naprzyklad na ludzi z jednostek SAS-u, którzy pracują także jako bodyguardzi najważniejszych osób w panstwie, liczy sie wyszkolenie i kondycja

16

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

nie masa a wiedza sie liczy co możesz wyczytać na forum ibc.org.plgdzie pisza wyłącznie ludzie z tej branzy.

17

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

Masa moze sie tak nie liczy, ale Djabolica-Red... niestety, trzeba miec wzrost 'cosl' ':trening:' Poszukaj sobie np wymagania BORowikow, jest tam o ile pamiętam wzmianka o wzroscie.
Podobna byla w policji, bodajże do prewencji, ale teraz sie tego nie trzymają bo maja taki kryzys, ze zatrudniają każdego kto nie jest idiota choć w sumie, Kaczynskich bys mógł chronić 'cosl'Miesniakow lubia zatrudniać w roznych klubach, gdzie szefowie przekładają zazwyczaj element psychologiczny jaki stanowi widok stu dwudziesto kilogramowego kafara nad profesjonalizm, którego często im brakuje.

18

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

zrobił sie chaos w temacie suplementow-jezeli temat ochrony VIP,a kogoś interesuje to moze moderator gdzieś go upcha.Ja zapytam co sadzicie o wyrobach MULTIPOWER???jestem na etapie szykowania sie do 14dniowego kursu(intensywny do 12godz.zajec)

19

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

Ja nie brałem wiec sie nie wypowiadam.
Koledzy chwala a pod wzgledem chemicznym składu nie studiowałem jeszcze tych wyrobow

20

Odp: SUPLEMENTY DLA TRIATLONISTY

a ich batoniki i zele to w moje dyscyplinie wazne,bo INKOSPOR to cenę ma straszna 'nerwus'