1

Temat: Trening na sile.

Witam!
Jestem absolutnie poczatkujacy. Powiedzcie mi jako juz doswiadczeni czy ten trening na sile który znalazłem na tej stronie jest odpowiedni:

Wtorek
mięśnie klatki piersiowej
1) Wyciskanie sztangi lezac na ławce poziomej 5-6 s. - 6-8 p.
2) Wyciskanie sztangielek lezac na ławce skośnej 5-6 s. - 6-8 p.
mięśnie dwugłowe ramion
1) Uginanie ramion ze sztanga lamana stojąc 3 s. - 6-8
2) Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc 3s. 6-8
mięśnie brzucha
1) Unoszenie kolan do klatki piersiowej w zwisie na drazku 5 s. maks. il. p.

Sroda
mięśnie ud
1) Przysiady ze sztanga 4s. - 6-8
2) Wykroki ze sztanga na karku 4s. - 8-1 3) Rzymski martwy ciąg 4s 6-8
mięśnie łydek
l) wspięcia na palcach ze sztanga 4s. - 12-15

Piatek
mięśnie naramienne
1) Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc lub stojąc 4 s. - 6-8
2) podciąganie sztangi wzdluz tułowia w szerokim uchwycie stojąc 4 s.-8-1 3) Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 4 s. - 8-1 4) Unoszenie barkow ze sztanga w dłoniach stojąc 4 s. - 8-1 mięśnie trójgłowe ramion
1) Wyciskanie francuskie sztanga siedząc 3 s. - 8-1 2) Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie lezac na ławce poziomej 3 s.-8-1 Sobota
mięśnie pleców
1) podciąganie na drazku do klatki piersiowej 4 s. maks. il. p.
2) podciąganie sztangi do klatki piersiowej w opadzie tułowia 4 s. - 6-8
3) wiosłowanie sztangielka w opadzie 4 s. - 6-8
4) skłony tułowia ze sztanga na plecach stojąc 4 s.-10-12

Nie pasuje mi tu to ze kazda partia jest trenowana tylko raz w tygodniu, ale moze tak sie trenuje ja sie nie znam. prosiłbym zebyscie napisali czy ten trening jest dobry a jak nie to poradzili mi jakiś inny.
Pozdro!

2

Odp: Trening na sile.

jeżeli jesteś poczatkujacym kulturysta to zapomnij o tym programie , ponieważ nie jest dla ciebie , mógłbyś sie sforsować za bardzo . Na poczatek zaaplikuj sobie program ogólnorozwojowy , z mnieszym obciazeniem w seri dochodzącej do 12 powtórzeń .

3

Odp: Trening na sile.

Jak dasz rade wykonać taki trening to spoko to on jest dobry !! Ale jak zaczynasz to ogolno rozwojowka ze 2 tygodnie i podejdź do tego jescze raz i az sie uda wykonać taki trening jak cie zadawała i pamiętaj ze przed każdym cwiczeniem musisz sie solidnie rozgrzać ( rozciaganie itp ).
Podaj swoj wiek wzrost oraz wage ??

4

Odp: Trening na sile.

zaduzo serji... rub 3 serje po 5powtuzen a nie gdzieniegdzie masz po 1 powtuzen jak na sile lecisz to jak najwiekszy ciężar 3serje po 5-6 powtuzen

5

Odp: Trening na sile.

18 lat 180cm 70kg... dzieki za podpowiedzi

6

Odp: Trening na sile.

jak na osobę poczatkujaca raczej niebedziesz wstanie technicznie wykonać całego planu.

7

Odp: Trening na sile.

Przeciez ty chudziutki jesteś 180cm i 70kg lol ćwicz na masę a sila sama przyjdzie!!