Temat: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

Czesc, jestem w tym temacie poczatkujacy, co sadzicie o trenigu 4 dni, następnie 3 dni odpoczynku?Jak kto chce to podaje maila: samolotofikus@o2.pl /

2

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

112904:date czw, 29 mar 2007 - 17:31:name Pawel) ''(Pawel @ czw, 29 mar 2007 - 17:31) snapback112904/snapback ''!Jak kto chce to podaje maila: samolotofikus@o2.pl /Nikt nie chceA kiedy czas na regeneracje??

3

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

a te 3dni to za malo?trening nie bedzie mocny (na ok 75% mozliwosci)z bardzo malym obciazeniem, mało powtorzen, dużo serii...

4

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

no za malo, ale zalezy to od cwiczen jakie stosujesz...Podaj plan to sie wszystko wyjaśni

5

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

juz wszystko wyjasniam, od ok 3 lat czwicze sztuki walki (style mieszane) -trenig jest nastawiony raczej na technike, troche aerobowi gibkosci.Ostatnio postanowiłem poeksperymentować z kulturystyka, chciałbym nabrać troche masy (ok5kg???),no i zeby to wszystko jakoś ładnie sie zarysowalo.W dzien praca, po pracy objad i na wieczor na walki(2 do 4 razy w tygodniu), chodzi o to, ze na kulturystykę mam czasdopiero ok 21-22ej.
A wiec godzina treningu godzina odpoczynku i spac!!!Przed snem wcinam np twarog, tunczyka, platki na mleku, jajko, (by uzupełnić bialko i wegloodany)kiedys na osiedlu kilku gosci stosowało system 4dni treningu, 3 dni odpoczynku i byli ogromni...

6

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

chodziło mi o rozpiskę treningowa, a nie o twoim planie dnia...

7

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

osiedlowe koksikicwicz 2113 zaczynając od treningu3 dni spokojnie wystarczy na całość umiesnienia, bez supli to optymalna liczba

8

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

ćwiczę w domu (nie bardzo mam czas na silke):teraz ćwiczę pn, sr, pt przed snemompki 3 rodzaje, każdy rodzaj 1 serii po 6 powtorzen.Mam ciężarek 5kg, biorę go w dłoń i siedząc zginam w łokciu do gury (nie wiem jak to cwiczenie sie nazywa) ok 12 serii po 6 powtórzeń bo wiecej nie dam rady.Jesli chodzi o brzuszki to nie pytam bo jestem w tym dobrze zachartowany (moge ich zrobić bardzo duzo)Moze to co pisze wyda wam sie śmieszne ale jak wspomniałem nie znam sie jeszcze na tym, czytam, pytami eksperymentuje.Ostatnio wiecej jem i widze jak sie zwiekszam.Sporo mi terz pewnie dają wcześniejsze treningi walk... Co o tym sadzicie, czy coś takiego ma sens (bez silowni). Dzieki za podpowiedzi, pozdrawiam!!! /"cwicz 2113 zaczynając od treningu" -o co w tych cyfrach chodzi Adelaida__ż??

9

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

Jak widziesz ze rośniesz po takim "czyms" to sie nie zastanawiaj tylko recznik, woda i na silownie!!! W domu nic nie zrobisz ciekawego na takim sprzecie. A co do brzucha to tzw.
brzuszki to przeżytek straszny, kupa meki a efekt... taki sobie.
mówiłeś wczesniej ze masz czas na kulturystykę wiec marsz na silownie

10

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

ok, dziekowka...Muszee sie mocno zastanowić nad silownia.To byłoby chyba dobre wyjscie, raz ze dla miesni a dwa ze od chłopaków bym sporo dowedzialsie dowiedział /no to chłopaki ja sie zawijam bo siostra przyszla a to jej komputer.
Pozdrawiam /

11

Odp: 4 dni treningu, nastepnie 3 dni odpoczynku ?

slaby jesteś jak na 25lat i to bardzo jeśli uginanie o kolono walisz 5kg ciężarkiem po 6 razy 12 seri:D2113 oznacza sytem treningowy2 dni treningudzien odpoczunkudzien trenignu3 dni odpoczynkui tak w kolkojest to tzw tydzień treningowy