Temat: odchudzanie..............

kiedyś było 12 kg teraz juz 8 kg- przez dwa lata .... ćwiczyłam sama ... musi byc 58  'nerwus' ... tylko pojawił sie problem waga stoi  'nerwus' co zmienić zeby chudnac dalej ?

2

Odp: odchudzanie..............

taka redukcja wagi nawet w takim okresie moze byc niebezpieczne dla zdrowia, polecam wiecej ruchu i umiarkowanie w jedzeniu

3

Odp: odchudzanie..............

Problem wagi nie był związany niestety z jedzeniem...raczej ze stresem, hormonami ... i jeszcze jakimiś bzdurami co wymyślają lekaze , pomogło regularne cwiczenie bez diety ... ale jak juz tyle zeszło to dobrze by było lepiej wyglądać - dodam w końcu jak człowiek big_smile ... mimo regularnych cwiczen niestety nie udało mi sie pozbyć tkanki tłuszczowej na brzuszku ... JAK SIe TEGO CHOLERSTWA pozbyć PS: nie siedzę w fotelu i sie nie objadam przed tv ... za mało czasu na głupoty big_smile

4

Odp: odchudzanie..............

Dear Ginder-1998c ja pozbyłam sie troche tłuszczyku na brzuchu (jeszcze mam z tym maly problem nie wystają mi zadne faldki ale zawsze moze byc lepiej) pomaga mi w spaleniu glownie bieznia a ostatnimi czasy zakupiłam yyyy pas nouprenowy... niezle wyciska poty polecam...

5

Odp: odchudzanie..............

Skoro waga stoi to na pewno trzeba podkręcić metabolizm. Najlepiej zadziałać kompleksowo, czyli suplement plus ćwiczenia. Na podkręcenie metabolizmu jest dobry Trizer Mi się udało schudnąć z nim dwa kilogramy w ciągu ostatniego miesiąca po tym jak waga stała w tym samym miejscu. Jeśli chcesz osiągnąć dobry efekt to warto ruszyć się z kanapy i kilka razy w tygodniu zrobić trening kardio. Na pewno znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadało i coś, co dasz radę wykonać. U mnie sprawdziły się ćwiczenia, które sobie wybrałam z kilku różnych treningów.

6

Odp: odchudzanie..............

Ciężko doradzić cokolwiek, bo nie opisałaś jak teraz wyglada Twój plan treningowy i zywieniowy. Opisz dokładniej jak się sprawy mają i wtedy bedzie można pomysleć nad ewentualnymi zmianami.

7

Odp: odchudzanie..............

Pokaż też przykładowy jadłospis. To, co dla Ciebie może wydawać sie dobre do jedzenia to może wcale nie być takie dobre dla organizmu. Jeśli zdecydowałaś się działać to nie pozostaje nic innego jak zmienić nawyki żywieniowe. Na jakie? Takie, które będą mogły Ci towarzyszyć całe życie. Jeśli jest nam ciężko poradzić sobie z utrzymaniem diety to można sięgnąć po takie suplementy jak Trizer, które hamują apetyt, a co za tym idzie ułatwiają opanowanie głodu na diecie. Jeśli już będziesz musiała podjadać między posiłkami to pamiętaj o tym by były to przekąski zdrowe i zawierające się w bilansie energetycznym przewidzianym na dany dzień.

8

Odp: odchudzanie..............

No i przede wszystkim pamiętaj, dlaczego chcesz to zrobić. Na pewno nie, dlatego, że teraz bycie fit jest w modzie. Nie, dlatego by się pochwalić zdjęciami na portalach społecznościowych, ale ze względu na to, że społeczeństwo coraz mniej się rusza. Do sklepu samochodem, na działkę samochodem, czasami autobusem czy taksówką. W pracy nie jest lepiej, bo ciągle siedzimy za biurkiem, za kierownicą. Wracamy do domu i odpoczywamy, czyli najwcześniej leżymy. Pracujemy sporo, więc zarabiamy więcej i możemy sobie pozwolić na jedzenie, które kiedyś było dla nas za drogie, na diety, karnety na siłownie, na fitness, na obuwie sportowe i na suplementy takie jak Trizer. Właśnie, dlatego rusz tyłek! Dla siebie i lepszego samopoczucia!

9 (edytowany przez karol_maj 2020-08-26 07:39)

Odp: odchudzanie..............

Ja dużo ćwiczyłem i odżywiałem się zdrowo, jednak moja nadwaga była bardzo duża, więc zdecydowałem się na małą pomoc. Zabieg liposukcji, czyli chirurgiczne leczenie otyłości sprawiło że efekty po roku czasu były nie do uwierzenia!