1

Temat: bieganko ile?

Ile najlepiej biegać w tygodniu? Niem jestem bardzo zatluszczony.
4 X w tygodniu wystarczy?

2

Odp: bieganko ile?

Mysle, ze powinno wystarczyć przy odpowiednim tetnie.Pamietaj, ze aeroby nie kończą sie na bieganiu, a chudniecie to tez sprawa ustalonej diety.

3

Odp: bieganko ile?

Z tego co wiem puls nie moze byc zbyt wysoki, trzeba zachować odpowiednie stale nie za szybkie tempo.
Zgadza sie?

4

Odp: bieganko ile?

musisz biec takim tempem, zebys mógł normalnie rozmawiać a nie sapać przy tym, ja tak przynajmniej robie

5

Odp: bieganko ile?

Tak zgadza sie.
Temat ten był juz poruszany na forum.

6

Odp: bieganko ile?

Dla amatora max 5 razy w tyg zeby przynajmniej jeden dzien w tygodniu zostawić na regeneracje organizmu.
tętno od 60% do 70/% max tętna gdy spalasz tkankę tluszczowa, 70%-90% gdy chcesz poprawić sprawność układu krazeniowo-oddechowego (wydolnosci tlenowej). tętno wyznaczysz ze wzoru:maksymalne tętno 22 - wiekJesli chcesz sprawdzić poziom wydolności tlenowej (max pobór tlenu V02max):To zrob sobie test Coopera następnie ze wzoru możesz określić swoja wydolność tlenowa:V02max (Dystans w metrach - 504.9)/44.73test Coopera - 12 minutowy bieg, wynikiem jest długość przebiegnietego dystansu (najlepiej na biezni lekkoatletycznej zrob sobie ten test)

7

Odp: bieganko ile?

Zeby nie zaśmiecać to podepnę sie tutaj.Robie plan na masę wg Lee z priorytetem na biceps i triceps.Cwicze w srode, czwartek, sobote i niedziele.I sie zastanawiam czy jest sens biegać przy treningu na masę ?Biegalbym w poniedzialek i wtorek.
opłaci sie biegać tylko 2x w tygodniu ? ':trening:'

8

Odp: bieganko ile?

a jaki jest cel tego bieganiaż Beganie nie szkodzi a nawet pomaga nawet jeśli robisz mase.
Tylko musisz pamiętać aby nie biegać "na glodnego", na czczo zawsze po i przed biegiem weglowodany.

9

Odp: bieganko ile?

Cel ? przyjemność z biegu dużo tych węglowodanów ? Jeden wiekszy banan wystarczy ?

10

Odp: bieganko ile?

2 banany najlepiej

11

Odp: bieganko ile?

ok beda dwa biegać bede wieczorem ale wieczorem robie także trning na mięśnie brzucha.Najpierw biegać a potem cwiczenia na brzuch czy na odwrót ?

12

Odp: bieganko ile?

po treningu masowym...

13

Odp: bieganko ile?

Czyli najpierw zrobić trening na mięśnie brzucha a potem isc pobiegać tak ?:/

14

Odp: bieganko ile?

http://www.manusite.pl/

15

Odp: bieganko ile?

'spadaj'