1

Temat: trening dla kobiety

ostatni moja przyjaciolka poprosiła mnie zebym ułożył jej plan na cwiczenie nog, bo ma strasznie chude i chce miec wiekszewiec jej ułożyłem ale plan obejmuje same cwiczenia bez zadnego obciazenia(nie ma do niego dostepu)jest poczatkujaca i kazałem jej ćwiczyć 3 x w tygodniu ale ona stwierdziła ze ma dużo sily i ćwiczy 5 x w tygodniu.I mam pytanko co dla niej bedzie lepsze???3x w tyg czy 5x???zwrocie uwagę na to ze jest kobieta ćwiczy bez obciazenia i wazy tylko 52kg.

2

Odp: trening dla kobiety

4x w tygodniu powinny wystarczyć według mnie tj

Poniedzialek
Sroda
Piatek
Niedziela

3

Odp: trening dla kobiety

jak wyglada plan ?
trenuje tylko nogi ?

4

Odp: trening dla kobiety

tak trenuje tylko nogi bo chce miec grubsze a reszta ciała jej pasujeheh mnie z reszta tez sie podoba a oto plan 5x12 wzniosy na palcach 6x12 przysiady 5x12 wykroki 5x1 wzniosy na palcach na siedząco z obciazeniem na kolanach(w jej wypadku ciezka ksiazka)a i ma 24 lata i bardzo szybka przemianę materii je ile chce a i tak jest chuda, takiej to dobrzea i to tez chyba ważne wstaje rano o 5 idzie do pracy i wraca ok17-19 zalezy który dzien tygodnia.jesli masz pomysl na inny plan lub zmiany do tego to czekam na twoje sugestie.a i ćwiczy dopiero 2 tygodnie