1

Temat: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

Witam, mam pytanko odnośnie odzywek w roznych innych sportach.
Chce poruszyć swoj przypadek.Jestem sprinterem, biegam na krótkie dystanse 1 i 200m.
Nie do końca wiem co i jak mam brac.Glownie chodzi mi o to zeby nie przybrać na masie, lecz miec powera.
Wazna jest także wytrzymałość przy 200m.
Co radzicie??

2

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

napoje energetyzujące /

3

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

witam jaki masz czas na 6 m? j\w

4

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

Witaminy, najlepiej jakieś dobre, zalezy iole pieniędzy chcesz na to przeznaczyc!Glutamine, będziesz sie szybciej regenerowal!BCAA poprawia sile, uchrobnia miesien przed rozpadem.mozesz wszystkie 3 na raz.

5

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

to napisz swoje czasy na 1 i 2 i ile czasu juz trenujesz

6

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

No tak Qubus, ale z tego co widać po sprinterach to niezle z nich "szafy", pewnie coś na rozrost tez by sie przydalo.Moze opisz nam jak wyglada twój caly trening tzn.
silownia, bieznia itp.. Swoja droga trenujesz w jakimś AZS czy coś w tym stylu ? Masz jakiś trenerów ?

7

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

Bo ja wiem czy "szafy"??Nie wszyscy są tacy np.Kuc ostatnio b.dobrze biega.W krauj bije wszystkich na glowe, natomiast do światowej czołówki nie dużo mu brakuje.Jest to szczupły zadownik i wcale nie jest przypakowany jak niektórzy murzyni czy inni.
Co do mojej osoby to trenuje w klubie który nie ma wiekszych sukcesów lekko atletycznych ale posiada taka sekcje-Gwardia Warszawa.
oczywiście posiadamy swojego trenera który czuwa nad wszystkim.
Ja jako zawodnik prezentuje sie nienagannie 60m-6.97 sec.(stoper) 100m-11.72 a 200m-23.78.
W tym klubie trenuje juz 4 lata lecz z dużymi przerwami(w sumie ok.
2 lata,niestety kontuzje) Nie jestem juz taki młody wiec przeba sie czymś wspomoc:D Wiec co radzicie??Jezeli chodź o treningi to wszystko sie diametralnie zmienia, w zależności od miesiąca np.
od pazdzieranika do stycznia-lutego biegamy typowa wytrzymalosc, od lutego do marca-kiwetnia wytrzymałość szybkosciaowa, od kwietnia do maja-czerwca szybkosc.
oczywiście caly czas jest robiona sila,dwa razy w tygodniu.To tak w skrucie o treningach.
Potrzebuje jakoegos motoru napedowego, zeby nabrać sily i wytrzymalosci.

8

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

to mój koleś który nietrenuje biegania gra tylko w pilke nozna,na w-f zrobił czas 11.6 a ty trenujesz 4 lata i masz 100m-11.72-to coś słabo trenujesz........bo jest unas jeszcze szybszy kole od niego w miescie i tez nietrenuje biegania

9

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

kreatynę możesz wziąć i jak będziesz na cyklu to mierz czasy jakie osiągasz na treningach bo powinna Ci ona dac wiecej energii zanim zacznie sie tworzyć w twoich mięśniach kwas mlekowy po pozwoli Ci wydłużyć czas maksymalnego wysiłku czyli wytrzymaloscDrugim sprawdzonym sposobem jest efedryna ale o tym pewnie słyszałeś jako biegacz //:-D :-D /

10

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

jeżeli chodzi o kreatynę to wiem, ale jaka ?? Jak narazie jestem po jednym cyklu Kre-Alkalyn i szczerze powiem ze jest niezle.
Ale moze coś mógłbyś mi doradzic??

11

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

Jeszcze kilka razy możesz zrobić cykl z kre- alkalynu a później jakiś Cell Pump.

12

Odp: Odzywki w roznych dyscyplinach sportowych

Po Krea-Alkalynie jakieś niestety mocniejsze! np.
Crevolution, Swole.. moze nawet Horse Power, lub X-Pand...