1

Temat: Pomozcie jesli potraficie

mój problem to g3.
trening na siłe!! Chcia3bym poznać wasza wiedze dotyczaca tego jak ćwiczyć i czym sie różnią tak orientacyjnie treningi na siłe od np.
na masę czy rzeźbę , chodiz mi nie o konkretny plan tlyko chcem sie zorientować jakie są roznice i jak samemu sobie plan u3ozyc - powtarzma interesuje mnie siła!! z gory dziekuje

2

Odp: Pomozcie jesli potraficie

Podstawowa zasada w trenigu na siłe są duże ciężary przy ma3ej liczbie powtużen.
8)

3

Odp: Pomozcie jesli potraficie

Racja 3-5 powtórzeń z przerwami miedzy seriami ok 5 min

4

Odp: Pomozcie jesli potraficie

Dzieki chłopaki ze przynajmnije was dwóch cokolwiek mi napisało : tak myślałem z eto własnie o to chodiz i teraz juz mnie upewniliście dzieki jescze raz

5

Odp: Pomozcie jesli potraficie

Trening na siły-każda grupa miesniowa trenowana raz w tygodniu.
Trening na dużych ciężarach z ma3a ilością powtórzeń w seriach(8-1).Przerwy pomiędzy seriami wyd3u?amy do 3-5 minut.
Na duże grupy wykonujemy 8-1 serii, na ma3e 6-8 serii(plus 2-3 serie rozgrzewkowe w obu przypadkach).Trening oparty na podstawowych ćwiczeniach(wyciskania, przysiady, uginania i wyprosty ramion, itp.) z użyciem wolnych cieżarow(sztanga, sztangielki).Czas trwania: 4-8 tygodni(nie dlużej) oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstepstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodzce.
I tak w rzeczywistosci, każdy powinien wypracowaa sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien s3u?ya, jako podstawa do dalszych prob wypracowania tego programu