1

Temat: Masa

Na poczatku wakacji planuje cykl na mase:L-Glutamina Extreme(200kap) posiadamAMINO 6800(320kap) posiadamCreapure+ALA+B1(240) posiadamCM3(180kap)DEXTROSE( 500g x2)Mass XXL(4800g)Ultimate Protein(2750g)I powiem szczerz ze mam maly problem jak to poukładać do kupy(szczegolnie chodzi o kreatyny) starałem sie to tak ułożyć by starczyło mi na min 3 dni . Mam szybka przemianie materii trzymam diete, jęli ktoś ma lepszy pomysl jak to ułożyć to prosze o radeDzien treningowy RANO: Mass XXL-50g, Ultimata Protein-25g,  L-Glutamina- 2kap, CM3 -3kapPRZED TRENINGIEM: Mass XXL-50g , Creapure+ALA+B1 -4kap,  Dextrose 15gPO TRENINGU: Mass XXL-100g , Creapure+ALA+B1 -4kap,  Dextrose 15g, L-Glutamine- 4kap, Amino 68 -8kap,CM3 – 3kap, Ultimate Protein-15gPRZED SNEM: Ultimate Protein-35g, L Glutamine-2kap Dzien nietreningowy RANO: Mass XXL-50g, Ultimata Protein-25g,  L-Glutamina- 2kap, CM3 -3kap Creapure+ALA+B1 -4kap,  Dextrose 15g, Amino 68 -4kap,PO POLUDNIU: Mass XXL-50g, Ultimata Protein-25g, CM3 -3kap Creapure+ALA+B1 -4kap,  Dextrose-15gPRZED SNEM: Amino 68 -4kap, Ultimata Protein-25g, L-Glutamina- 2kap

2

Odp: Masa

rozumiem ze porcje odzywek jakie dobrałeś są uzupelnieniem diety o jakiej wspomniales??

3

Odp: Masa

O jejku, w każdym posiłku jakieś bialko lub gainer... Ty masz w ogole dieteż

4

Odp: Masa

Szkoda byłoby zmarnować taki piękny zestawik wiec zapraszam do dzialu dieta lub tutaj: 34 - Diety na mase.

5

Odp: Masa

niedługo wrzucę dietę to coś poradzicie

6

Odp: Masa

Dieta ( moze coś zmienoic doradźcie coś ) :IposilekMleko+ Musli(platki owsiane, slonecznik, suszone sliwki morele, otreby, rodzynki daktyle)IIposilek Koktajl  - 1 szklanka jogurtu owocowego - 2 banany - 2 cale jajka - 2 szklanki mleka - 2 łyżeczki stołowe cukru IIIposilek (przed treningowy)Ryz z jogurtemIV poilek(po treningowy)Tunczyk,groszek, fasola, kukurydza V posilekJajecznicaVI posilekBialy ser na słodko z smietana

7

Odp: Masa

Dieta do dupy.
wyliczyłeś BTW ? Jakie masz zapotrzebowanie ? Jak dla mnie za mało wegli, bialka, ogólnie wszystkiego... gdzie tluszcze ? Rozpisz ja dokladniej... 34

8

Odp: Masa

Waga 68 przy 178 cm wzrostuPo to kupuje Mass XXL i Ultimate Protein by uzupełnić braki

9

Odp: Masa

Chodzi mi o to, ze możesz bez problemu dodać wiecej pozywienia do posilkow...przed treningiem dal bym jakieś mięso (kuraka, ryby) z warzywami a nie jogurcik...po treningu podobnie...rano bym dal wiecej bialka...

10

Odp: Masa

No to niepisz ze dieta do dupy bo po kilku korektach coś z tego bedzie ;D/EditA co z tymi sublami i odrzywkami dobrze dostosowałem Zamist pisać post pod postem - edytuj swoja wypowiedz./Kant0r

11

Odp: Masa

ważysz 68kg, przelicz najpierw czy nie za dużo tego wszystkiego w siebie wpychasz (gainer, bialko)

12

Odp: Masa

Chce zbudować duza mase  Wiec doradź jakia dieta i co z subli czy odrzywek odrzucic/EditNo pomoże ktoś ;DNastepnym razem bedzie ostrzezenie./Kant0r

13

Odp: Masa

L-glutamine i BCAA bym brał tylko w okolicach treningu... Gainerow i bialka nie bede ci oceniał bo ja nie wiem Gdzie czego Ci brakuje...I po co dextro w DN ? Wywal, bez sensu... Bierz tylko po treningu

14

Odp: Masa

AngelineBlid coś Ci sie pomyliło ja nie mam BCAAAle napiszcie co z ta dieta i jak odrzywki  wkomponować do tej diety, moze ktoś wiecej napisze bo narazie to sie tylko AngelineBlid przejol moim problemem ???

15

Odp: Masa

No pomożecie czy nieeditNie kumasz, ze jest taka opcja jak " edit " ?

16

Odp: Masa

Poszukaj na necie tabeli kalorycznych z ilością wegli, bialka, tluszczy i policz ile czego zawiera Twoja dieta.
Licz bez odzywek i suplementow.
Wysil sie troche czlowieku.Oblicz sobie swoje zapotrzebowanie na wegle, bialko i tluszcze i porównaj sobie wyniki.
jeżeli masz braki, to rob wieksze posilki.Odzywki stosuj jako uzupelnienie diety.
Jako ze masz szybka przemianę materii dodaj sobie jakieś 20% do porcji.Rozpiske stosowania tych supli podam jak sie w tym polapie :pNo wiec... troche tego bylo...color navyDzien treningowyPrzebudzenieL-Glutamine Extreme 2-3g3 minut przed sniadaniem CM3 4kaps.SniadanieII posilekIII posilek3 minut przed treningiem CM3 4kaps.porcja Creapure + 30g DextrozaTreningBezposrednio po treningu L-Glutamine 4-6gAmino 68 8kaps.porcja Creapure + 30g Dextrozaporcja CM3IV posilekKolacjaPrzed snem L-Glutamine color navyDzian nietreningowyL-Glutamine - 3x po 2kaps.
co 6g.Amino 68 2x 4 kaps.
przed posilkiem.
Doradzam przed 2 posilkiem, zeby był jako taki zapas na dzien i przed kolacja, na lekki zapas na noc.CM3 - 3 min.
po sniadaniu, 3 minut po kolacji.Creapure - 15 min.
przed sniadaniem, 15 minut po kolacji.Mass XXL i Ultimate Protein stosuj jako uzupelnienie diety.
Pamietaj, ze naturalne pozywienie jest najwazniejsze.P.s.
zrobiłeś blad, ze kupiłeś samego Treca.
Czesc zakupionego przez Ciebie towaru nie darze wieksza sympatia

17

Odp: Masa

które produkty nie darzysz sympatia bo mogę coś zmienić w zestawie