1

Temat: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Moje pytanie dotyczy treningu i diety dla kobiet.Mam dobra znajoma, kora nie wyglada za ciekawie i chciałaby zbia pare kilogramow.Nigdy wczesniej nie ćwiczyła.Od czego powinna zaczaażJakie ćwiczonka byłyby dla niej dobre na poczatek?
Bede wdzięczny za cenne wskazowki.
Pozdrawiam.

2

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

skoro to kobieta to chciałaby mieć pośladki wporzadku wiec sadze że bieg bedzie najlepszy...jeeszcze l-karnityna + chrom...

3

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

na poczateczek proponuje bieganie lub rowerek z rana albo z wieczora zadnych spalaczy tylko dieta i bieganie!!! Potem jak sie troche kondycja wzmocni to mozna dodać jakieś ćwiczonka na siłce

zadnych chromów i l-karnitym moze kiedy na razie należy sie skupić na diecie i tereningu Co do diety to musisz poprosić chłopaków w dziale dieta to coś wydumają na ten temat ale nie musi byc jakas drakonistyczna

4

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Aeroby chyba by pomogły ale nie jestem pewien bo ja ćwiczę na mase..............................
Ps.Samual__ to ty jesteś na tym emblemacie ?? 8)

5

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

hmm kolega wyzej pytał o znajoma big_smile big_smile jeżeli ejstes na masie to robsiz masę albo asa albo rzezba.....

ps. tja

6

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

na emblemacie jest Lala, naprawde,
to jest juz drugie zdjecie które widze oba z kamerki

7

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Simon_ ciii : sie nie chwal

8

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

musisz sie przyzwyczaić do tego pytania tutaj prawie same samce

9

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

to nic ja kocham mezczyn ..... ehh jak kazda kobietka

10

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

no to dobrze, ze tu jesteś

11

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

tez sie ciesze big_smile a to dzieki Tobie big_smile

12

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

yap, wojek Simon_ sie postarał

13

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

hehe wojek dba o forum big_smile big_smile

14

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Simon_ niedługo przejdziesz chyba na nowa rangę maniak forum

15

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

16

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Samual__ czemu mówisz zadnych spalaczy tluszczu?? z tego co wyczytałem to sama stosujesz ThermalPro wiec czemu odradzasz tej kobicei l-karnityne i chrom?? jak bedzie ćwiczyć i trzymać dietę a efekty beda znikome to sie zniecheci.
uważam ze powinna sobie coś kupić co wspomoże jej wysilki...
oczywiście przedewszystkim trening i dieta, bo nie ma zadnych magicznych kapsulek, ale są dobroczynne kapsułki jako dodatek do treningu i diety
Aczkolwiek to tylko moje zdanie...

17

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

a poczatek choćby dla tego nie, ze jak sie zniechęci po 2 dniach terningu to kaszanka, a znam takie babki ....

18

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Tez moja kolezanka ma taki problem, mówi ze jest gruba, hehe ma 17 cm i 56 kg i na gruba nie wyglada ale kazda kobieta mówi ze jest gruba Samual__, ładne zdjecie, podobna dziewczynę znam, przychodzi na silownie do mojego kumpla, hm...wtedy ja automatycznie nie cwicze, bo nie da sie wytrzymać (jest sliczna i na dodatek skąpo ubrana )

19

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Prawdopodobnie zwróciłaś uwagę na fakt, ze większość dwulatków jest szczupla. Teraz przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje sie dostępny dla wszystkich w tej oto nowej diecie. Wskazana jest konsultacja z lekarzem przed jej rozpoczeciem, w przeciwnym przypadku, będziesz sie musiala z nim zobaczyć po jej zakonczeniu, tak czy inaczej. Powodzenia!

DZIEN PIERWSZY

Sniadanie: Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z winogron. Zjedz dwa kesy jajecznicy, przy pomocy palcow zrzuć resztę na podloge. Jeden raz ugryź grzanke, następnie rozsmaruj dżem po swojej twarzy i obrusie.

Drugie sniadanie: Cztery woskowe kredki (dowolnego koloru), garść ziemniaczanych chipsów i szklanka mleka (3 łyki tylko, resztę prosze rozlac).

Obiad: Suchy patyk, dwie groszówki i jedna zlotowke, cztery łyki rozgazowanego Sprite.

Zagryzka przed snem: rzuć grzanke na podłogę w kuchni.

DZIEN DRUGI

Sniadanie: podnieś z podłogi wczorajsza, wyschnieta grzanke i zjedz ja. Wypij pol butelki zapachu z wanilii albo jedna buteleczkę farbki do kolorowania jedzenia.

Drugie sniadanie: Polowe szminki w jaskrawym różowym kolorze i garść suchego psiego jedzenia, jedna kostke lodu, jeśli masz na to ochote.

Popoludniowa przekaska: Liz tak długo lizaka az sie zrobi klejacy, zabierz na dwor, upuść do pićsku. podnieś i liz tak dlugo, az zrobi sie czysty. Wtedy wnieś go do domu z powrotem i upuść na dywan.

Obiad: Maly kamyk albo nie ugotowane ziarnko grochu wepchnij do lewej dziurki w nosie. Wylej sok z winogron na ubite ziemniaki, zjedz lyzeczka.

DZIEN TRZECI

Sniadanie: Dwa naleśniki z duza ilością syropu, zjedz jeden palcami, wetrzyj syrop we wlosy. Szklanka mleka, wypij polowe, włóż drugiego naleśnika do reszty mleka w szklance. Po sniadaniu podnieś wczorajszego lizaka z dywanu i zliż wloski, poloz na siedzeniu najlepszego wyscielanego krzesla.

Drugie sniadanie: 3 zapalki, kanapkę z masłem orzechowym i dzemem. Wypluj kilka gryzów na podloge. Wylej szklankę mleka na stół i wypij chlipićc.

Obiad: Miseczka lodow, garść chipsow, troche czerwonego ponczu. Sprobuj wyśmiać troche ponczu przez nos jeśli dasz rade.

OSTATNI DZIEN

Sniadanie: ćwiartkę tubki z pasta do zebow (jakiegokolwiek smaku), kawalek mydla, oliwke, szklankę mleka do miseczki z platkami kukurydzianymi, dodaj pol szklanki cukru. Gdy platki zmiekna, wypij mleko a reszta nakarm psa.

Drugie sniadanie: Zjedz okruszki chleba z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju goscinnym. Znajdz lizaka i zjedz go do konca.

Obiad: Poloz spaghetti na grzbiecie psa, włóż klopsy miesne do uszu. włóż budyń do soku i wyssij przez rurke.

powtórz dietę jeśli POTRZEBA!

20

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Najlepiej, jeśli będzie miała dokładnie opracowaną dietę z dnia na dzień. Z taką rozpiską o wiele łatwiej schudnąć. Ja kupując spalacz tłuszczu http://www.trizer.pl/ otrzymałam w gratisie miesięczną dietę opracowaną przez grupę specjalistów. Udało mi się schudnąć w ciągu ostatniego miesiąca dwa kilogramy. Jak widać nie jest to gwałtowny spadek wagi, więc nie muszę się obawiać o efekt jojo. W trakcie odchudzania miałam dobre samopoczucie i miałam energię na codzienne czynności. Zapewne moja dawka pochodziła z Trizera, który zawiera kofeinę i guaranę. Dodatkowo produkt ten powoduje zmniejszenie łaknienia, dzięki czemu łatwo było mi utrzymać dietę.

21 (edytowany przez wiga.skrok 2016-05-23 18:31)

Odp: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?

Pakiet od Trizera działa cuda. Mając dietę i spalacz można naprawdę zdrowo i skutecznie pozbyć się kilogramów. Oprócz tego, gdy mamy czas, chęć, energię i chcemy utrzymać formę to warto ćwiczyć. Każdy ruch to zdrowie. U mnie czasem są to ćwiczenia kardio a czasem jest to joga. Kto widział grubego jogina? Nie ma takich, bo praktyka pomaga przede wszystkim utrzymać równowagę psycho-fizyczną oraz pozwala na usprawnienie metabolizmu. Jeśli ćwiczenie będziemy wspierać dietą, na efekty nie trzeba będzie długo czekać.