26

Odp: przykladowe plany treningowe

a mnie dziwi czemu odrazu klotnia to zle tamto zle, chłopak jakas prace w napisanie tego włożył chcecie skorzystajcie niechcecie nie i tyle ;

27

Odp: przykladowe plany treningowe

Dobrze zrobil, ze zajął sie tym, z tym, ze to jest raczej dyskusja nad przydatnoscia.
Przeciez nie chciałbyś chyba trenować planem który by sie okazał do niczego i chamowal twoje przyrosty roll /. To jest forum, każdy ma swoje zdanie, nie ma ludzi którzy nie popełniają bledow, wiec wywiązują sie dyskusje //:-D :-D .

28

Odp: przykladowe plany treningowe

'' ''!a mnie dziwi czemu odrazu klotnia to zle tamto zle, chłopak jakas prace w napisanie tego włożył chcecie skorzystajcie niechcecie nie i tyle ;Po prostu niektórzy maja na tyle doswiadczenia i wiedzy, ze widza co jest niewlasciwe.
Nie będziemy przeciez tego propagowac.

29

Odp: przykladowe plany treningowe

to niestety jest tak ze w treningu wszystko sie w praktyce okazuje, nie sprobujesz, nie będziesz widział z czym to sie je.jesli ktoś nie chce skozystac, nie musi, nic na sile.

30

Odp: przykladowe plany treningowe

W sumie zgodzę sie z toba, tez nie preferuje cwiczen z ogólnie przyjetych schematów ale nie zawsze mi sie to oplacalo, jak juz sam poznasz swoj organizm dobrze to mozna bez problemu kombinować na przeróżne sposoby