1

Temat: przyrosty

mam do was pytanko troche dziwne ale jestem tego ciekawy ile musial bym ćwiczyć oczywiście na masę zeby w lapie np uroslo mi do 4 cm a mam 31 cm . aha jeszcze coś nie chce brac zadnych odrzywek poprostu na sucho wiem ze to troche glupie.
i ze bede sie troche męczył pozdro

2

Odp: przyrosty

niewiem ile to juz idywidualna sprawa jednemu moze w rok pyknąć a innemu w 9miechow... walnij dietę i odpowiedzni trnieng i powinno coś isc, powiedz czemu niechcesz stosować supli ?

3

Odp: przyrosty

cometto_Ha wyciągnij swoaj czarodzijeska kule i powiedz mu kiedy bedziemial 4 w lapie ja mysle ze 28 października 2006 roku tak o 16:32 big_smile a wy jak myslicie?? buahah

4

Odp: przyrosty

CMozelle ale z ciebie optymista ja bym dal 28 października 2006 roku o 16:33

5

Odp: przyrosty

mam do was pytanko troche dziwne ale jestem tego ciekawy  ile musial bym ćwiczyć  oczywiscie na masę zeby w lapie np  uroslo  mi do 4 cm a mam  31 cm . aha jeszcze coś nie chce brac zadnych odrzywek poprostu na sucho wiem ze to  troche glupie. i ze bede sie troche męczył  pozdro
tego sie nie da określić - jesteś wysoki, to wolniej Ci pojdzie, ale za to będziesz mógł dorobić sie wiekszych wymiarów od niższego goscia (a roznica chyba jest miedzy malym i szerokim, a wysokim i szerokim); genetyka tez ma znaczenie

6

Odp: przyrosty

nie wiem dlaczego supli nie chce stosować to jest tak jak bym oszukiwał samego siebie tzn mięśnie ja chce dojsc do 4 bez niczego i wtedy bede z siebie zadowolony heheh a macie jakieś fajne trningi na lapki nie chodzi mi o armagedon <lol>

7

Odp: przyrosty

aha jeszcze coś czy trening hamuje dużo wzrost czy to jest tak ze urosnę tyle ile mam urosnąć i tyle

8

Odp: przyrosty

nie wiem  dlaczego supli nie chce stosować  to  jest tak jak bym oszukiwał samego siebie  tzn mięśnie  ja chce dojsc do 4  bez niczego

chyba mylisz suplementy i odzywki ze sterydami :badgrin: Musisz jeść odzywki białkowe zeby urosnąć inaczej musiałbyś zjdac dziennie całego kurczaka i z 10kg ryb ! A suplementy ogólnie mówiąc pomagają w lepszym przyswajaniu składników takich jak bialko oraz chronią prze rozpadem mięśnie które juz wypracowales. Co do wzrostu to polega to na tym ze podczs cwiczen kregi kręgosłupa teoretycznie mogą sie ścierać i przez możesz byc niższy ale jest to tak mala skala ze chyba nikt z ćwiczących tu niczego takiego nie zauwazyl, wogule niewiadomo czy coś takiego ma miejsce.

9

Odp: przyrosty

aha czyli mogę cwiczys spokojnie heheh dzieki

10

Odp: przyrosty

Jasne ze tak sam zaluje ze wczesniej nie zacząłem ćwiczyć jak bede mial dzieciaka to od 13roku zycia bedzie mial trening :evil:

11

Odp: przyrosty

hehh jeśli to bedzie chlopiec big_smile

12

Odp: przyrosty

A to prawda, ze bez sterudow nie mozna miec wiecej niz 45 w lapie ?? gdzieś to slyszalem..........

13

Odp: przyrosty

zalezy jak mas zgenetycznie zaprogramowane jeden osiągnie 45 drugi 5 zalezy od genetyki

14

Odp: przyrosty

dobre hehe a ja bym chciał wiedzieć kiedy bede mnial 5 ale na koksie hehe lol

15

Odp: przyrosty

Jak sie rosnie i zacznie sie ćwiczyć to kosci za wcześnie wapnieja(utwadzaja sie) w efekcie czego:
a)bedziesz wolniej rosl, mniejszy wzrost.
b)nie urosniesz.

Jak masz 18 lat to albo nie rośniesz albo bardzo wolno w każdym razie wiek odpowiedni do cwiczen.

16

Odp: przyrosty

glupie pytanie i glupie odpowiedzi