Temat: klatka - wyciskanie

jak wyciskać na klatke, aby czuc zakwasy na klacie, bo na razie ćwiczę i wogole ich nie czuje moze zle chwytam??

2

Odp: klatka - wyciskanie

za mało intensywny trening czyli albo za mało cwiczen albo za male ciężary

3

Odp: klatka - wyciskanie

a masz pompe po treningu ??

4

Odp: klatka - wyciskanie

czy jestem zmeczony? tak jestem

5

Odp: klatka - wyciskanie

czy mięśnie sie optycznie zwiekszyly, napompowały ?? (zaraz po treningu)

6

Odp: klatka - wyciskanie

troche tak.
zauwazylem, ze tak.

7

Odp: klatka - wyciskanie

to jak jest pompa to jest ok.
chyba ze jesteś z tych co trenują klatę kilka razy w tygodniu (nie chodzi mi o plan z priorytetem)

ewentualnie popraw technikę wyciskania, wolniej machaj sztanga i hantlami przy wyciskaniach i jeżeli nie masz (w co watpie) dorzuć do planu rozpietki (najbardziej przez to cw są zakwasy)

ogólnie jeżeli jest pompa i miehco cus tam rosnie to sie nie przejmoj, kiedyś jak katowałem plecy to mialem takie zakwasy ze sie pochylić nie moglem a teraz ich prawie nie mam (cus tam niby czuc ), po prosyu mięśnie sie przyzwyczaily....

8

Odp: klatka - wyciskanie

Boze co wy chcecie miec zakwasy?
Wy po treningu macie byc napompowani wtedy znaczy ze był dobry trening a nie zakwasy .
Zakwasy są wtedy jak jest zbyt duza przerwa w treningach lub jesteście słabo roztrenowani i za ostro pakujecie.

9

Odp: klatka - wyciskanie

xXxNiewiadomaxXx ściągnij lopatki do siebie i wypnij klatę w przod.
nie prostuj rak do końca (nie doprowadzaj do zablokowania rak w stawach lokciowych). staraj sie w ostatniej fazie napinać klate.
staraj sie jak najmniej angażować ruch w barkach - wyklucz go do minimum.

10

Odp: klatka - wyciskanie

Zakwasy powstają gdy zapotrzebowanie na energie zbiega sie z chwilowym brakiem tlenu.