Temat: Cm3 trec

Witam..mam pytanie czy warto brac nowy produkt z TRECA a mianowicie jablczan kreatyny Cm3, podobno jest tam stezenie takie jak w tej kretce mono z olimpu 1250.
brał to ktos? jak tak to jakie efekty? dzieki i pozdrawiam

2

Odp: Cm3 trec

125 to ilość kreatyny w jednej kapsułce a nie stezenie kreatyny

3

Odp: Cm3 trec

Ja brałem Kraetyna 125 i na massie nie przyszło zbyt dużo około 2,5kg ale na silee bardzoo duzo... z 82,5kgkg podskoczyłem do 90kg na klatke.
W lapie przyszło 1,2cm w klacie tez coś ale nie wiem ile dokładnie Dodam ze brałem sama kreatynę bez transportera i bez diety //:-D :-D /

4

Odp: Cm3 trec

z trecka generalnie niewarto brac większości odzywek.
Znajdziesz coś albo tańszego o lepszym dzialaniu innych firm, albo coś zdecydowanie lepszego o podobnej lub troszke wiekszej cenie.

5

Odp: Cm3 trec

nom na tym forum wszyscy prawie maja uprzedzenia do trecka wiec coś w tym musi byc

6

Odp: Cm3 trec

Ale czesc osób ma w zwyczaju tylko powtarzanie tego co mówią inni.
Ja tam jestem zwolennikiem testowania na sobie, chociaż mało sięgam do chemii.

7

Odp: Cm3 trec

Trec jest OK.
niektóre suple ma godne lecz wiadomo obecnie każdy kieruje sie cena..myslac czym wyzsza tym produkt lepszy..blad..
OLIMP 125 to zwykle mono w wiekszych ilosciach..Mniej sie lyka /.. a CM3 125 to juz jablczan lepsza odmiana mono... bierz TRECa.. tylko dobrze sobie wylicz dawkowanie i rodzaj opakowania co lepiej wyjdzie.

8

Odp: Cm3 trec

107558:date sro, 14 lut 2007 - 18:50:name MIETEK) ''(MIETEK @ sro, 14 lut 2007 - 18:50) snapback107558/snapback ''!Ale czesc osób ma w zwyczaju tylko powtarzanie tego co mówią inni.
Ja tam jestem zwolennikiem testowania na sobie, chociaż mało sięgam do chemii.masz racje bo ja sie za nic jeszcze nie bralem.
W sumie suple na cykl leza na polce ale poczekam jeszcze chyba do kwietnia moze coś masy jeszcze zalapie

9

Odp: Cm3 trec

Ale mass xxl z trec'a chyba przyznacie ze jest dobry jak na swoja cenę

10

Odp: Cm3 trec

lerpiej dozucic 15zl imasz 5Kg gainera Sport ONE hard gainer a on jest dużo lepszy

11

Odp: Cm3 trec

a trudniej ale zdrowiej jest trzymać odpowiednia dietę bo wiadomo, ze gainer to jedzenie w proszku

12

Odp: Cm3 trec

ja jak brałem pare supli z Trecu to byłem zadowolony wtedy, dzisiaj ta firma jest za droga i jakość jest slaba w porownaniu z cena, ja powiem tylko tak lepszy jablczan z z Trecu niz z Olimpu a jeszcze lepiej moze byłby CP to tez jablczan z dodatkami z twoim stażem niewiem co brałeś przed tem ale mysle ze to było by lepsze niz Trec czy Olimp.

13

Odp: Cm3 trec

no chyba zdjecyduje sie na ten kretke tym barzirej ze mam juz za sobą kilka cykli zkretki i mono juz raczej na mnie nie dziala heh a możecie doradzić co bym musialdokupic do tej kretki zeby przyrosty byly maxymalne??dzieki z gory

14

Odp: Cm3 trec

ja bym Ci radził Cell Pump z Biogenixa jak chcesz jablczan do tego jakieś antykataboliki ( bcaa, glutamina )