Temat: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

Jakie platki maja najwiekszam wartość odzywczaż??Wlasnie jem sobie platki i tak mysle które są najlepsze, ja zawsze jem corn flakes ale moze jakieś maja wiecej węglowodanów albo bialka.

2

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

Chyba najlepsze jest muesli, bo zawiera wiele rodzajów zborz i owocow, dzieki czemu indeks glikemiczny węglowodanów jest zroznicowany.

3

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

Najlepsze są (niestety) platki owsiane....

4

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

Owsiane a no ja tam lubie

5

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

Ja platki owsiane jem codziennie na sniadanie i juz sie przyzwyczaiłem do ich smaku

6

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

Muesli.
Zawiera m.in.
platki owsiane a jak Wam mało to dosypcie

7

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

to jedna torebka muesli i jedna platkow owsianych

8 (edytowany przez jurczykowska 2016-03-21 18:40)

Odp: Jakie platki maja najwiekszam wartosc odzywcza???

MartindaBoy napisał/a:

Najlepsze są (niestety) platki owsiane....

Ale dlaczego niestety? Kiedyś też ich nie lubiłam, ale po czasie można sie do nich przyzwyczaić, a nawet polubić płatki owsiane. Od bardzo dawna nie jadłam nawet kukurydzianych. Dużo zdrowsze i według mnie smaczniejsze są owsiane. Do tego mleko z najmniejszą zawartością tłuszczu oraz ewentualnie jakiś owoc wkrojony. Starcza mi to bez problemu do drugiego śniadania i nie odczuwam głodu. W ogóle, od kiedy stosuję spalacz tłuszczu http:// www.trizer.pl/ to mam mniejszy apetyt. Jest to jedna z zalet tego produktu. Na słodycze też nie mam ochoty. Słodkości dostarczam do swojego organizmu teraz wyłącznie w postaci owoców.