Temat: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

Witam, ja zacząłem swoją przygode z kulturystyk1 jakiś niecały rok temu i mam taki problem może wydaa sie komuś omieszny ale mi to bardzo przeszkadza . odk1d zacząłem ćwiczyć starsznie wyr1ba3o mi klatke, kumple sie ze mnie nabijają że mam cycki wieksze niż laski.
Wszystcy maj problemy z tym jak uwidocznia kaltke a ja mam naodwrot.
Chcia3bym prosia was o pomoc jak mogł bym ją zmieniszya a w szczegulnooci jak mogł bym ją szybko wyrzeYbia, aha i nie mam za dużego dostępu do siłowni ćwiczę sam w domu i mam tylko zprezentowany niewielki atlas na gumach.Prosze o pomoc!!!

2

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

brałeo jakieś koksy??

3

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

a co to za ruznicaż? on pyta jak ja zmiejszyc big_smile
polecam trening na zezbe w sumie przy takim sprzęcie trudno powiedzieć co możesz robić a co nie
atlasow jest od groma są rozne skośne i podłużne
proponuje wszelkie rodzaje pompek ilość do wyczerpania...... opisz swoj atlas

4

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

Mi sie wydaje ze zapewne robiłeś same pompki rozciągałeś sprężynami ale nic nie robiłeś na gorna czesc cyca i temu teraz wyglądają jak u baby idź na silownie i ćwiczy tylko skos innego wyjscia bardzo nie wiedze zaprzestanie cwiczenia by zmniejszyło cycki ale ta roznica dalej by została tyle ze mniejsze proporcje ale dalej bys mial cycki jak u baby :-)

5

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

nie sadze zeby to tak było
przeciesz gdy robisz dol klaty to ja podetniesz niebedzie ci on nigdy wisiał (jask w przypadku kobiet)
opisz mniej wiecj jak wg ciebie wyglada cyc kobiety na twojej klacie ;P hihi glopie...

6

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

Co do koksow to nie brałem bo jestem ich przeciwnikiem.
Na moim atlasie mogę ćwiczyć tylko rozpietki i wyciskanie na p3asko (jeśli chodzi o klate), a co do mojego cyca lol to ja nie sądze że mam jak u baby big_smile tyle że kumple tak gadają i sie z tego nabijają, wisiea nie wisi . Prosze Was jeszcze o jakieś ćwiczenia co i jak i po ile seri żebym mogł szybko go jakoś wyzeYbia.
Z gory wielkie dzieki!!!size 1Wyslany Wto Wrz 07, 2004 10:07 pm:Aha i prosi3 bym Was jeszcze czy moglibyocie mi podpowiedziea jakieś ćwiczenia na powiekszenie objetooci barkow i ile razy w tygodniu je ćwiczyć(raz czy dwa razy?) ponieważ jak bede miał wieksze barki to klatka bedzie sie wydawa3a mniejsza co nie big_smile Pozdrawiam i narka.

7

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

no fajnie... tak odpowiadając na syzbko....
co do koksow podejscie bardzo fajne big_smile
kumpli nie słuchaj jeżeli ci siepodoba to oki big_smile
rob te same cwiczenia tylko po 12-14 powtozen do tego pompeczki waski rozstaw dłoni szeroki rtozstaw rob to na krzesłach do tego pampki nogami troszke wyzej (ja robiłem to na schodach tzn na 1 schudku) raczki troszke wyzej od nog.... prubuj ruzne takie ćwiczonka
pompuj az do wyczerpania
ilosci serii 4 ilość cwiczen 3-4 ewentualnie 5 gdy robisz wicej cwiczne zminjesz ilość serii do 3
jeżeli robisz pampki możesz zwikszyc ilość serii i cwiczen
no na bary jeżeli niemasz kantlki ani sztangi to proponuje napełnić butelki woda (jak to zrobisz daj cynk:D)
mozna tez robić pampki na rekach przy ścianie ale to kiedy masz asekuracje big_smile
pozdro

8

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

Mam dwie hantelki 5kg, ale to za mało na poczatku może wystarcza3o ale teraz już nie, pompki przy onianie też już od niedawna zacząłem ćwiczyć no i chyba sie sprawdza narazie bo troche mnie barki dol1 big_smile .
Dzieki za ćwiczenia i co i jak robią bede sie przykladał do tego i mam nadzieje że pomoże, jeszcze raz wielkie dzieki!!! big_smile

9

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

masz te hantle to rub na bary wznosy przodem i bokiem big_smile jeżeli za mało to zrob z faza przytrzymania

10

Odp: Nietypowy problem z klatka prosze o pomoc !

OK i jeszcze raz wielkie dzieki