1

Temat: Ocena treningu

Dopiero zaczynam wiec ogolnorozwojowka- bedzie trwala 5 tygodni.Silownia 3 razy w tygodniu, oczekuje ogólnego wzmocnienia miesni i przygotowania do treningu wlasciwego.Wiec rozpisałem to nastepujaco:1.Sklony boczne(skosne brzucha) 2x122.Sklony w lezeniu plasko(proste/skosne brzucha) 2x123.Przysiady ze sztanga na barkach(czworoglowe ud) 2x154.Rozpietki ze sztangielkami w lezeniu na plaskiej(klata) 2x125.Wyciskanie sztangi w lezeniu na plaskiej(klata) 2x126.Podciaganie sztangi wzdluz tulowia(naramienne) 2x157.Wyciskanie sztangielek(naramienne) 2x158.Podciaganie sztangi w opadzie(najszersze grzbietu) 2x159.Martwy ciąg na prostych nogach(proste grzbietu) 2x1510.Uginanie ramion ze sztangielkami-uchwyt mlotkowy(biceps) 2x1511.Prostowanie ramion na wyciagu(triceps) 2x1512.Wspiecia na palce+ obciazenie(lydki) 2x15

2

Odp: Ocena treningu

dodaj jeszcze szrugsyzaczynaj od jednej seri i po 2 tygodniach przejdź na 2 dopiero, później możesz jeszcze zwiekszycact troche dluzej powinnes prowadzić

3

Odp: Ocena treningu

chciałem dodać sztrugsy, ale pomyślałem ze na poczatek mogę je odpuscic.To ile powinno trwać ACT ?

4

Odp: Ocena treningu

5tyg starczy chyba, ze w tym czasie nie przyzwyczaisz sie do dźwigania ciężarów i nie wyrobisz jako takiej techniki

5

Odp: Ocena treningu

jak najdluzej, jak masz tyle samozaparcia to 6 miechow:Doptymalnie 3 miesiące i do 3-4 obwodów dojechać

6

Odp: Ocena treningu

Wiec po dodaniu wyglada nastepujaco:1.Sklony boczne(skosne brzucha) 2x122.Sklony w lezeniu plasko(proste/skosne brzucha) 2x123.Przysiady ze sztanga na barkach(czworoglowe ud) 2x154.Rozpietki ze sztangielkami w lezeniu na plaskiej(klata) 2x125.Wyciskanie sztangi w lezeniu na plaskiej(klata) 2x126.Podciaganie sztangi wzdluz tulowia(naramienne) 2x157.Wyciskanie sztangielek(naramienne) 2x158.Podciaganie sztangi w opadzie(najszersze grzbietu) 2x159.Martwy ciąg na prostych nogach(proste grzbietu) 2x1510.Sztrugsy(kapturowe) 2x1511.Uginanie ramion ze sztangielkami-uchwyt mlotkowy(biceps) 2x1512.Prostowanie ramion na wyciagu(triceps) 2x1513.Wspiecia na palce+ obciazenie(lydki) 2x156 miechow nie wytrzymam /Ale 2 miesiące na ACT dam rade pojechać 1 tydzień po jednej serii, następnie 2 itd...

7

Odp: Ocena treningu

jest okwyciskanie sztangielek zamien na sztangecwiczenie ze sztangielkami wymaga troche wprawy

8

Odp: Ocena treningu

domyślam sie ze chodzi Ci o rozpietki, bo reszta jeśli chodzi o sztangielki to trudna nie jest /Czym mogę je zastapic? Bo nie przychodzi mi nic do glowy- chyba ze coś na maszynie.

9

Odp: Ocena treningu

7.Wyciskanie sztangielek(naramienne) 2x15- o to mi chodzirozpietki zostaw

10

Odp: Ocena treningu

To zamienie na sztangę i bedzie gitara /

11

Odp: Ocena treningu

113321:date nie, 01 kwi 2007 - 17:35:name COMAS) ''(COMAS @ nie, 01 kwi 2007 - 17:35) snapback113321/snapback ''!Domyslam sie ze chodzi Ci o rozpietki, bo reszta jeśli chodzi o sztangielki to trudna nie jest /No to chyba sztangietkami nie ćwiczyłeś jeszcze na dużych ciężarach //:-D :-D

12

Odp: Ocena treningu

No proste ze nie /Ale byłem w poniedzialek i sprobowalem- strasznie mi szlo //:-( :-( /