1

Temat: garnier a alkohol

w sumei to dużo przeczytałem a alkoholu a cwiczeniu na siłowni ale am takei praktycze pytanie jem garniera 2 vitalmax i w sumie chciał bym sie przejsc na impeze jak to jem to mogę sobei coś wypic ????

2

Odp: garnier a alkohol

ogólnie alko powienno sie unikać przy cwiczeniach ale........
od czasu do czasu nie zaszkodzi....
ostatnio troszke baluje bo mam przerwe w treningach i jakoś masa nie leci
tylko mam wrazenie ze jestem mniejszy, a waga i wymiary te same;

pij dużo wody nieg jak bedizesz pil alkohol

gdzieś na forum jets taki fajny post tmq właśnie o piciu, poszukaj(chyba w knajpie)

3

Odp: garnier a alkohol

dzieks

4

Odp: garnier a alkohol

Raz od wielkiego dzwonu mozna coś wypic....ale na twoim, mijscu bym sie zbakal...
P.S.- ty specjalnie mówisz na to garnier, czy nie wiesz jak taka odzywka sie nazyważ?? Bo nazywa sie gainer.

5

Odp: garnier a alkohol

w sumei to pisze tak z rozpędu spolszczam sobie trocha ta nazwe chodź prawdlow pownna byc inna ale nikomu to nie robi problmu raczej

6

Odp: garnier a alkohol

garnier to szampon -stosujac szampon możesz pic alkohol

7

Odp: garnier a alkohol

ale dowcip no swietny ..... vipie ... lol
popatrz po postch ludzi pisza tak samo a widomo o co chodzi
sam chyba wiem co biorę big_smile

8

Odp: garnier a alkohol

ja tam bym sobie odpuścił alkohol mi bybylo szkoda kasę ladowac w gainera zeby później pojsc i pic na imprezie idź i baw sie bez alkoholu!!! do tego tez sie mozna przyzywczaic ostatnio byl;em w daytonie i sie dobrze bawiłem bez alkoholu Ja jak zaczynam cykl 4 tygodnoiwy to wiem z czym sie on wiaze i ze bede musial z wielu rzeczy zrezygnować zeby wyniki byly takie jak sobie życzę Ostateczny wybór należy do Ciebie