1

Temat: Mozna tak laczyc

siemano mam sprawę do was... chce mieć trening na rzeYbe...ale niezadawalają mnie mięśnie bica...i czy mogę tak zrobią ze na klatę robie rzeYbe a na barki bic mase?? czy to wypali??size 1Wyslany Pon Cze 28, 2004 12:01 pm:a musze dodaa ze mam zbędne kilosy do zgubienia,....

2

Odp: Mozna tak laczyc

a niemasz mze troche zbędnych sogow??? 58 sogow jak na 14 postów no niezle

ja w tymn treningu niewidze zadnych przeciwwskazań
chociasz jak masz za dużo tłuszczyku to i tak polecam trening na masę przeciesz tluszczu na siłce nie zrobisz tylko meisien bedzie masywny
a zezbaż? hmmm trzeba miec ten miesien zeby go wyzezbic!!!
w twoim wypadku polecam trening na masę i aeroby,,,,,,

3

Odp: Mozna tak laczyc

wiec własnie.. ja mam podobny problem... ale nie roznro?niam tak konkretnej granicy Ań amse i rzeYbe. wiec mam staż tak około rok, ale z przerwami... i nie regularnym cwiczeniem. raczej bym masy potrzebowa3... ale klatę bym chciał 13dnie uformować a nie masę miesniow1.... wiem wiem kręcę ale co?
wiec mogę np... na klatę jakoś pośrednio cwiczyc.... tak z 15;15;12;12;1 powtórzeń ??

4

Odp: Mozna tak laczyc

Za dużo seri powinnes robić max 4 serie 8)

5

Odp: Mozna tak laczyc

To rob sta3ym ciężarem klatę po 16 powtorzen, raz sztangą raz sztangielkami
I wcale nie jest powiedziane ze masz sie ograniczya do 4 serii! wszystko zależy od pełnego trenigu na klatke, zobacz jak działa na Ciebie taka ilość powtorzen!
pzd 8)

6

Odp: Mozna tak laczyc

no właśnie, bo ja sobie tak myola3em, zeby zrobić 5 seri wyciskania p3askiego, 4 rozpietek, i 3 w skosie sztangielkami, i do tego jeszcze tric w ten sam dzien po klacie

7

Odp: Mozna tak laczyc

Nie mowie ze to złe nawet ciekawe:-) ja to tak widze klatę p3ask1 rob po 12 pow rozpietki rob na lekkim skosie po 16 a skos po 18 tymi seriami jak chcialeo! I ćwiczenia na trójgłowy 3 serie po 12-16 pow
Wszystko jest dobre zeby atakowaa mięśnia od roznych stron roznymi sposobami tak zeby oczywiście sobie nie szkodzia;-)
pzd 8)