1

Temat: codziennie inna partia ???

Hej ostatnio wpadł mi artykuł z treningiem codziennym to jest codziennie inna partia kazda partia raz w tygodniu po 4-5 cwiczen 5 serii i mam pytanie czy jest mozliwe ze ten plan jest na masę czy całkowicie na rzezbe....a moze grozi przetrenowaniem.....moje kolejne pytanie dotyczy samego treningu codziennego czy jest on dobryż???

2

Odp: codziennie inna partia ???

Trenowa3em tak przez 6 tygodni... To typowy trening objetoociowy na mase.
Raczej dla zaawansowanych.
Nie powiem, zakwasy są po nim że ho ho.
Dzieki takiemu treningowi można skupić/skoncentrowaa sie wyłącznie na konkretnej parti danego mięśnia.
Zmeczya ją maxymalnie... i 6 dni regenerowaa.

3

Odp: codziennie inna partia ???

Dokładnie tak jak napisał kacey....taki trening polecany jest osobom, które mają spory staż na siłowni - nie jest to dobry system dla początkujących.
Codziennie to można jedynie trenować mięśnie brzucha..... big_smile

4

Odp: codziennie inna partia ???

siłownia predzej czy później sie po prostu po czymo takim znudzi, co to za treningi skoro dziennie jesteś na si3ce, zrob dzien wolnego a ćwiczenia od razu stają sie efektywniejsze a i ochota do ćwiczen dużo wieksza, trening taki jest i wyłącznie dla osób które mają naprawdę bardzo dobre predyspozycje genetyczne i ich dieta jest w każdym elemencie dokładnie dopracowana, takie osoby zajmują sie tylko ćwiczeniami, odpowiednim jedzeniem i regeneracją, napewno nikt z ludzi bez tego nie pociągnie na tym długo, może i troche na tym pociągnie ale potem już tylko zastoj i monotonia.

5

Odp: codziennie inna partia ???

na tyle dni to organizm szybko sie meczy czujesz sie zmeczony ospa3y i do tego czasami kregos3up w cześći ledYwiowej boli z przemeczenia

6

Odp: codziennie inna partia ???

Panowie... przeciez napisałem, że to trening dla zaawansowanych.
Poza tym ciągnie sie go 4-6 tygodni i przerwa regeneracyjna.
Gdzie tu monotoniaż Treningi trwają po 3 minut i finito...

7

Odp: codziennie inna partia ???

A wiec plan ten wyglada nastepujaco:

1 DZIEN Nogi

*wyprosty nóg 6x8-15
*przysiady 7x6-8
*wyciskanie suwnicy 7*6-8
*uginanie nóg lezac 5x6-8
*martwy ciąg na sztywnych nogach 5x8-1 *wspiecia sidzac 5x15
*wspiecia stojąc 5x15

2 DZIEN PLECY

*podciaganie na drazku 5x10-12
*podciaganie sztangi w opadzie 5x6-8
*wioslowanie zlinka wyciągu 5x6-8
*opady tułowia na krześle rzymskim 5x8-15

3 DZIEN KLATKA

*wyciskanie hantli na skośnej ławce 5x6-8
*wyciskanie sztangi na płaskiej 5x6-8
*rozpietki na skośnej 6x10-15
*pompki na poreczach 5x10-15

4 DZIEN BARKI

*wznosy boczne sztangielek w opadzie 5x8-12
*wyciskanie żołnierskie 5x6-8
*wznosy boczne sztangielek 5x6-8
*szrugsy 5x6-8

5 DZIEN RAMIONA

BICEPS
*uginanie ramion ze sztanga 5x6-8
*uginanie ze sztangielkami 5x6-8
*uginanie ramion na modlitewniku 5x6-8

TRICEPS
*sciaganie linki 5x15
*wyciskanie francuskie sztangielki oburącz 5x6-8
*wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 5x6-8

Czy ten trening jest zły?? nie jest zaciezki, nie spowoduje przetrenowania, da jakieś pozytywne efekty??????? czy jeśli robi sie zginanie nóg to potrzeba jest jeszcze robić martwy ciąg na prostych nogach???????????????

8

Odp: codziennie inna partia ???

A JA uważam ZE 5 CWICZEN NA NOGI TO JEST PRZESADA!!! MARTWY CIAG,PRZYSIADY ZE SZTANGA,SUWNICA ITP... JEDNEGO DNIA TO GLUPOTA...I NA DRUGI DZIEN CIEZKI TRENNING NA PLECY????A GDZIE ZASADY ODPOCZYNKU MIESNI!!!!???MOIM ZDANIEM GLUPOTA!!!POZDRO!

9

Odp: codziennie inna partia ???

No walsnie masz racje...tez tak mysle ten trening moze jest OK ale chyba jeszcze nie dla nas...a co do nóg to wiesz ze taki trening jest często stosowany do przetrenowania dolnej parti ciała przynajmniej raz na pare miechow.
Ja tego planu nie układałem widziałem go w gazecie i wzbudził moje zainteresowanie, ale dzieki jogger za twoja opinie, ale ogólnie jest dobrze podane gdyż najczezszy trening powinien byc robiony w 1 dzien tygodnia treningowego.