1

Temat: Praca i Bialko

witamnie wiem czy to odpowiedni dzial bo jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumialoscmam taki problem, na wakacjach ide do pracy na budowę i tak sobuie mysle czy nie zaopatrzyć sie w bialko gdyż taka praca to wydaje mi sie ze powinna byc lepsza niz treningi tylko zastanawia mnie czy 3 posiłki dziennie wystarcza bo wiadomo ze trzeba caly dzien śmigać a przerwa jest jedna gora dwie tak wiec dużo nie zjem a słyszałem zeby przytyć to podstawą jesst jeść 5/6 posiłkow tak wiec pomóżcie bo jestem w kropcemyslalem o takim białku-XXX-

2

Odp: Praca i Bialko

a ćwiczysz w ogole?? dieta to podstawa ale jeśli nie dajesz rady jej utrzymać to w ramach zastąpienia posiłku lepszy bedzie gainer

3

Odp: Praca i Bialko

coś co da powera, carbo, jak masz kasę to kup vitargo CL jak nie masz z bx lub olimpu

4

Odp: Praca i Bialko

ćwiczę od października i juz mialem jedno takie bialko i pomogło mi coś dlatego myślałem ze przy pracy da mi jezcze wiecej.Wiec mówicie zeby wziąć coś innego zamiast bialka to poradźcie co dokładnie i podajcie jakieś linki.Chodzi mi zeby to było coś co da mi odpowiednie masę nie chce sie wykształtować narazie tylko przytyć i zeby ta masa mi pozostala gdybym po wakacjach mial jakas przerwe.
No i rzecz jasna zeby to było coś po czym bede mial jakieś choroby kosci itd

5

Odp: Praca i Bialko

Czytaj regulamin ! Zadnych linkow.

6

Odp: Praca i Bialko

SORY!!ale jak wiecie jestem nowy tak wiec jeśli nie wolno linkow to prosiłbym o pełne nazwy tych gainrow lub innych suplementów i tak zeby byly w cenie do 70/8 zl bo wiecej nie bede mial raczej..

7

Odp: Praca i Bialko

Mass xxl firmy trec.
A praca na budowie nie jest lepsza od silowni.
Jest lepsza na bol kręgosłupa chyba.
Gdzie ci tam triceps pracuje, uda, barki .. nonsens //huh.gif :huh: huh.gif /

8

Odp: Praca i Bialko

No to poszlales z tymi finansami

9

Odp: Praca i Bialko

to według ciebie ile trzeba wydac zeby byly widoczne efekty??

10

Odp: Praca i Bialko

po pierwsze dietanabol i efekty beda widoczne ale trzeba chciectu poprostu chodzi o to zeby dostarczać Ci energi podczas wysiłku i zeby nie popaść w katabolizmza tyle to sobie carbo możesz kupić pozatym nie ma co szaleć z takimi finansami bo nie przymasujesz na tym miesni, zbyd duży wysiłek dla grup miesni codzienny pozatym nie wszystko dziala i nie pod takimi katami

11

Odp: Praca i Bialko

no mówiłeś wczesniej zeby mi dac jakiegoś powera carbo czy coś takiego to tak myślałem ze właśnie moze to bym wziął zamiast tego bialka teraz tylko zeby to nie koszotowalo 300zl jak znasz jakiegoś dobrego sublema to podaj pelna nazwe no chyba ze jeszcze co innego mi polecasz teraz??

12

Odp: Praca i Bialko

bialko to bialkogainer to bialko i weglecarbo to weglecarbo z bx lub olimpu

13

Odp: Praca i Bialko

to jest w ogole jedno wielkie nieporozumienie, nie zrobisz masy robiąc na budowie, bo:1.
jak sam napisałeś ciezko w takich warunkach utrzymać diete2.
jak sie robi trening na masę to sie ćwiczy max 1,5h dziennie a ty będziesz zapierniczał po 8h albo lepiej wiec mięśnie będziesz palił a nie budowal....

14

Odp: Praca i Bialko

budował to bedzie dom, a do tego nie bialko i wegle tylko cegly i beton dobra reka i domek jak talala:D

15

Odp: Praca i Bialko

to juz teraz nic nie wiem tak zamieszaliscie ze az strach;p to mówicie ze nie przytyje czyli nie ma sensu kupować bialka ani innych suplementow? a moze chociaż dowiem sie czy jeszcze nie schunde przez to?;/

16

Odp: Praca i Bialko

to wszystko zalezy od twojej diety, jeżeli będziesz mial ujemny bilans kaloryczny to oczywiście schudniesz, musisz jeść pożywne posilki w przerwach i pic dużo wody, poza tym lato nie sprzyja budowaniu masy

17

Odp: Praca i Bialko

a nie mógłbym czymś nadrobić tych kalori??

18

Odp: Praca i Bialko

kup carbo po raz x powtarzam to, ew gainera

19

Odp: Praca i Bialko

no wkoncu prosta odpowiedz i wielkie dzieki za wypowiedzi juz wiecej wiem.