26

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

ja jestem na TAK, bo FLORENTYNA szkodliwy nie jest lol

co do ostrzegania, to sprobujcie zainstalować yellow card mod, którym mozna przyznawać ostrzezenia, ban, czasowy ban, informować mod'a o danym poscie jeżeli lamie jakiś regulamin (za pomocą zoltej, czerwonej i niebieskiej kartki)

27

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

jego ban rozpoczął sie od mojego ostrzezenia - bo takowe istnieją na forum
dopiero potem Emmanuel-Sh dal mu bana

ja i tak głosu nie zmieniam
ale jeżeli juz zadecydujecie, ze wróci to przeciez z mostu nie skocze
z forum także sie nie porzegnam
nie jest to moje forum i decyzja nie należy do mnie
jak nie bedzie robił balaganu, to niech sobie bedzie, jednak na dzien dobry nr2 zostawiłbym mu jedno ostrzezenie na pamiatke.

28

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

ogol jest za tym zeby wrocil,

jak zacznie pisać glupoty, pisać posty nie nie wnoszące do tematu, pisać w każdym poscie o koksie, spamowac, itd - dostanie bana od Hadesa.

29

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

eh co za zryciol

niestety nieskumales wiec mysle ze to ty a nie ja jesteś jak to określiłeś ''zryciol''
niepotrzebna gadka z twojej strony bo ostro sie napociłem zebyto napisać
wiec wyluzuj....

a wiec tak : chciałbym bardzo podziękować ludziom którzy namnie glosowali i rozumieli dlaczego tak a nie inaczej sie dizalo chciałem zarazem przeprosić tych,ktorych uraziłem i wqrwil** spamem zmądrzałem troszke i jak zadeklarowałem niebede pisał glopot
jeszce raz wszystki dzieki wielkie jesteście good ziomki i jestem wdzięczny ze mogę byc na tym a nie innym forum

ps.czuje sie troche jak przydent na wyborach !

jk

30

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

pisz pomocne rzeczy innym userom i bedzie si

31

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

no mię ryl tym swoim użaleniem sie nad sobą niewiem czy tak serjo jest czy porpostu lubi jak każdy gada jak on dobze wygalda ( wyadje mi sie ze to drugie bardziej ) jaka sieczke rodzi w dziale doping to niewiem bo tam niezagladam big_smile

mylisz sie i to bardzo grubo... człowieku ja mam taka niska samoocenę i nienawidze swojego wygladu ze mnie szlak trafia...anie ze lubie jak mi slodza...

zresztą sam powinieneś mnie zrozumieć bo jesteśmy ENDO wiec masz tez problem,moze nie jak ja psychiczny(nawet papiez mnie nieprzekona ze good wygladam) ale modl sie zeby sie niepojawil jak umnie....bo to potrafi z psychy strzępy zrobić

Emmanuel-Sh-okis , jak bede coś ciekawego wiedział to bede nawijał

póki coś bede OWNOWAL w knajpie XDDDDDD

ps Emmanuel-Sh co do tego endo co pisaliśmy to jak to w sumie jeste...jak ktoś ma tendencje do tycia i wogole grubasem był to nigdy niezbuduje zajebioza sylwety ?

32

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

FLORENTYNA nieskumalem twojej wypowiedzi jaki ja mam problem ??? i jacy ENDO ??? odpowiec na PM

33

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

34

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

ok Emmanuel-Sh dzieki

35

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

FLORENTYNA dostałeś nastepna szanse nie zmarnuj jej . Bez wyglupow tez mozna sie spokojnie porozumieć . Nic nie mam do ciebie ale niektóre wypowiedzi wołają o pomstę do nieba lol

36

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

dobra, dość - koniec tematu