Temat: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

jak w temacie

2

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

Zawsze twierdzilem, ze każdemu trzeba dac szanse.
jeżeli sie nie zreformuje i nie zacznie zachowywać normalnie, to pożegnamy go na zawsze.
Moze te kilka dni na banie, dało mu do myslenie.
Moze

3

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

niech każdy zaglosuje - przeciez nie bedzie wiadomo jak ktoś glosowal - pelna anonimowość

4

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

Emmanuel-Sh to jzu bedzie 2 szansa wtedy dizkei nam go odblokowałeś tak jakmowilemmoze specjalnemiano spamer sie przyda heh moze nauczy sie troszke zeby niepisac bezsensownych postów jeden po 2

5

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

moze dostanie szanse

GLOSUJCIE !!!

6

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

zauwarzylem ostanio ze go nie ma ale nie wiedzxialem czemu a tu patrze teraz ze ma bana big_smile mozna widzieć za co ?? (zaglosowalem)

7

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

a jak myslisz ?

8

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

przekleństwa ?? czy gadanie o cenach ??

9

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

glownie za pisanie głupot i masakryczny spam we wszystkich dzialach

niech każdy zaglosuje

10

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

heh na Swietej pamięci forum Imperatus na poczadku byłem taki jak on big_smile tez mnie tMQ ganiał ze głupoty wypisuje ganiał mnie tam tez sPa juz nieobecny Ań zadnym forum i kilku innych modów big_smile ale wyroslem na dobrego użytkownika big_smile tak mysle : ... tak wiec moze sie chłopak zmieni tzra mu dac szanse ja glosuje na tak.. ale jak to go ncizego nie nauczyło i dalej ebdzie robił jak robił to ban na wieki wieków Amen big_smile

11

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

narazie 14 głosów - kto nie glosowal niech to zrobi !!!

12

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

w sumie skuli mnie to moze wrócić cza każdemu dac szanse a noz sie poprawi, a jak nie to nara
P. S. Jeszcze sie nabawi jakiejś choroby psychicznej

13

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

zagłosowałem - NIE
myslalem, ze to zarty
jednak wyniki ankiety mnie smucą ... jeżeli wróci na forum to w moim dziale bedzie mial bardzo ciezko.

nie popełniajmy dwa razy tego samego bledu
przeciez to co zrobił w dziale doping wola o pomstę do nieba
ja jestem nawet w stanie przenieść sie na inne forum, by nie czytać tych jego glupot.

14

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

uuu to co napisał ETYL to jest glebokie a starata jego bedzie WIELKA strata dla tego forum wiec trzeba sie powarznie zastanowić

15

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

z całym powazaniem panowie ,ale sorki nic nikomu nie ujmując ,koles jednak mial jakiś problem ,ile razy mówił o tym swoim zadzie ,a to palenie trawy a to ze ma psyche zjechana ,wstawial posty o tym samym ,oki nie mowie nie jetsem tu do oceny to sila moderatorów zdecyduje , moim zdaniem koleś ma coś na bani tylko tyle .

16

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

no mię ryl tym swoim użaleniem sie nad sobą niewiem czy tak serjo jest czy porpostu lubi jak każdy gada jak on dobze wygalda ( wyadje mi sie ze to drugie bardziej ) jaka sieczke rodzi w dziale doping to niewiem bo tam niezagladam big_smile

17

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

no w dopingu niezle namieszał i te jego rady heh Etyl wiesz co masz robić 2 lub 3 jego bezsensowne i nic nie dające posty i zegnamy toć tez masz sile bana

18

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

przeciez każdy mod moze go zbanować

glosujcie !!!!!!!!!

19

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

do 3 razy sztuka.
znowu zacznie robić z forum gowno, to sie go wy.ebie na stale.
proste.

20

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

albo mozna by stworzyć dla boja specjalny dzial gwarantuje ze dużo osób by niepowstrzymalo lez(taki zarcik)

21

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

mam dla Was coś od FLORENTYNAa :

mam prośbę bys napisał cytat odemnie tak aby każdy go widział szcegolnie ETYL ! :  jest to moje 1 forum,i mysle ze jak każdy wbijał na forum mial taki czas, w którym strasznie sie jarał ze rozmawia z kolesiami o takich samych zainteresowaniach, był to umnie tak jakby stan euforii,strasznie sie tym jaralem,godzinami potrafiłem siedzieć na tym forum,i serio niewiedzialem ze az tak sie narazilem...ETYL mysle ze dużo osób miało taki okres na swoim 1 forum , w którym pragnął gadać z każdym , niekoniecznie na temat oczywiście +moja poryta psycha ^^  przepraszam wszystkich za spam,szczegolnie modów którzy starają sie udzielać naprawdę przydatne info a ja spamowałem ich dzialy  szcerze , przemyslalem wszystko , wiem ze hujowizne odwaliłem , i przepraszam wszystkich użytkowników org.pl !  
DZIEKI za wszystko bo w sumie dzieki właśnie temu forum nie jeblem sie z mostu  szcerze mówiąc są osoby na tym forum które serio bardzo mi pomogły ;  
prosze o poztywne rozpatrzenie WNIOSKU  i dziekoje tym,ktorzy namnie glosuja  

pozdrawiam ^^

22

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

hehehe akt desperacji

23

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

eh co za zryciol

24

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

normalnie FLORENTYNA zmądrzał dzieki forum big_smile ale jaja... takiego użytkownika nie ma nigdzie indziej wiec nie wolno go stracic big_smile ja zagłosowałem zeby go przywrócić oczywiście lepeij zeby wrócił bo faktycznie sie rzuci z tego mostu :

25

Odp: Czy boyy ma wrocic na forum %-)

jestem za tym by dac mu szanse...on przynajmniej coś pisal...a nam przeciez zalezy na urzytkownikach...nalezy wporwadzic kilko stopniowe ostrzeganie, a potem ban, mysle ze kolo sie zmienił a jak nie to przeciez wiecie co mozna zrobic...
BAN wiec ja jestem na TAK, wiem bo kiedyś jeszcze na starym forum Hadesa tez z Mastakila pisaliśmy w sumie na ilość ...<to byly czasy>