1

Temat: Trening wydolnosciowy lub redukcyjny... Pomozcie

No dobra, ćwiczę od wrzesnia(wiem to dopiero poczatki) a o rzezbie nie ma tu mowy bo przeciez trzeba miec z czego rzeźbić hehe.

Jestem osoba ktora nie ma specjalnych tendencji do tycia, od kiedy zacząłem ćwiczyć to sie troszke schudło (nie myslcie ze byłem grubasem , ale nieporzadany fat byl) Jak zaczynałem treningi to chciałem odrazy schudnac, ale jednak trenowałem masowo wkoncu to dopiero poczatki (czlowiek i tak sie wypoci )

Efekty treningów widac, ale przed wakacjakmi chce wyłonić kaloryfer i ogólnie schudnąć zeby poznie lepiej było widać prace miesni i właśnie jak to dobrze i sprawnie zrobic.
Chce zacząć w kwietniu i tak z 6, 7 tygodni(planuje tez zakupić Thermo speed Olimpu i moze glutamine)

Zasady dietowe znam na treningi wydolnosciowe.

Treningi gorzej, dlatego prosze was o pomoc

planowałem robić wiecej powtórzeń ale nie wiem jak rozłożyć to na cwiczenia i serie
Mam do dyspozycji full silownie (oprocz biezni)
Najlepiej by było rozłożyć teningi na 3 -4 dni w tygodniu
A aeroby to raczej tylko rowerek stacjonarny(bieganie odpada, nie ma kiedy)

Mam nadzieje ze dobrze mnie zrozumieliscie. Bo coś tak czuje ze napiszecie zebym cwiczayl ciagle masowo a na zrzucanie fatu przyjdzie czas, ale ja jednak nie jestem stworzony do zbędnego tluszczu który wypracowałem w wcześniejszych latach jak poznałem smak pizzy i chrupkow .Wiem ze jak wypracuje teraz szczuple ciało to bedzie ono rosnac w większości tylko w masę miesniowa big_smile

Thats all

Peace

2

Odp: Trening wydolnosciowy lub redukcyjny... Pomozcie

No ładnie sie rozpisales...Wszystko rozumiem, lecz gdzie tu jakieś pytanie ? jeżeli chcesz schudnąć to areoby + dobra dieta redukcyjna.

3

Odp: Trening wydolnosciowy lub redukcyjny... Pomozcie

ponoć nie zaleca sie robić areobow z treningiem masowym.
Wiec prosze o rozpisanie mi trenigu wydolnosciowego(do areobow mozna chyba zaliczyć rowerek ?)

4

Odp: Trening wydolnosciowy lub redukcyjny... Pomozcie

Rowerek jak najbardziej do areobow mozna zaliczyc.
Ja bym na Twoim miejscu do lata porobił jeszcze masówkę (podaj kg cm, najlepiej foto) a dopiero od lata zacząć trening redukcyjny Pozdrawiam big_smile

5

Odp: Trening wydolnosciowy lub redukcyjny... Pomozcie

Waga około 75 kg 18 wzrostu.
Mi chodzi oto zeby juz przed wakacjami troszke schudnac.

W całym tym temacie zalezy mi na treningu, cwiczenia, serie, powtorzenia
To co ja osobiście słyszałem to wystarczy zwiększyć ilość powtórzeń i ćwiczyć przedewszstkim na maszynach.

Lecz wolalbym juz rozpisany trening

Z gory dzieki