1

Temat: Regulamin Forum !

1.To forum tworzymy my wszyscy.
Dbaj o jego poziom.Pisz posty w odpowiednich im dzialach i nazywaj je tak, by inni mogli po tytule znaleźć je w wyszukiwarce.
pamiętaj pisząc post, ze niektórzy z nas dopiero sie ucza, ale niektórzy zajmują sie lotnictwem zawodowo i maja powazna wiedze.
Za kształt forum odpowiadają moderatorzy, i wszelkie uwagi/skargi/propozycje kieruj do nich poprzez prywatne wiadomosci (przycisk "PW&quot . MODERATORZY beda zamykac, kasowac, przesuwać badz zmieniać posty niezgodne z tym regulaminem zależnie od ich uznania.
Instancja najwyzsza jest ADMINISTRATOR i do niego możesz odwołać sie od ich decyzji.2.Odpowiadasz za to co piszesz.Twoj post świadczy o Tobie i Twoim szacunku dla czytajacych.
Nie tolerujemy chamstwa, nieuctwa, nietolerancji, kryptoreklam i nielegalnego oprogramowania.
Dla prywatnych opinii tego typu jest "PW".Twoje problemy z dysortografia, gorszym dniem, panna co zostawiła i burzliwym okresem dojrzewania to Twoja sprawa i twój problem.
Nie interesuje nas twój stosunek do Zydow, masonów i cyklistow.
jeśli myslisz, ze dzieki sieci jesteś całkowicie anonimowy, możesz sie rozczarowac.3.Zanim umieścisz post, użyj wyszukiwarki (przycisk "Szukaj&quot i modułu sprawdzania pisowni (przycisk "Pisownia&quot .Zorientuj sie zanim zapytasz, byc moze interesujacy Cie temat juz istnieje.
Czasem zamiast zakładania tematu wystarczy po prostu prywatna wiadomość poprzez "PW".Pisz tak by nie doprowadzać innych do rozpaczy swoja umiejętnością posługiwania sie wlasnym jezykiem.
Szkoda Twojej roboty i naszego czasu na kasowanie powtarzających sie tematycznie postów napisanych po "polskiemu". Rozumiemy ze możesz nie miec polskiej czcionki lub nie znac dobrze jezyka polskiego będąc obcokrajowcem (w razie potrzeby administracja rozumie po angielsku, niemiecku lub rosyjsku).4.Sprawy organizacyjne:-Masz jedno i tylko jedno konto.
Zmiany tego stanu rzeczy skonsultuj z administracja.-Konta uwierzytelnia i autoryzuje administracja.-Uzytkownicy sprawiający problemy beda ostrzegani.
Pierwsze ostrzezenie to ostrzezenie, drugie to zakaz pisania na pare dni, za trzecim razem zostaniesz trwale usunięty z forum.
Ostrzezenia dają MODERATORZY wedle uznania bo po to sa.
Usuniecie z forum na ich wniosek realizuje ADMINISTRATOR po zapoznaniu sie i ocena sytuacji.-Nie zostawiaj dwóch swoich postów pod rzad.
Po napisaniu kolejnego postu przez 1 minut możesz edytować treść i używać funkcji "Polacz posty".-Musisz napisać dziesięć postow, by od jedenastego ukazał sie twój obrazek.
jeśli zbyt długo nie dasz znaku zycia, uznamy ze nie żyjesz i skasujemy Twoje konto.-Jako użytkownik zgadzasz sie, ze wszystkie informacje, które wpiszesz beda przechowywane w bazie danych, bo tak jest ona zbudowana i inaczej sie nie da.
Informacje te nie beda podawane bez twojej zgody zadnym osobom ani podmiotom trzecim.
Webmaster, administrator i moderatorzy nie beda obarczeni odpowiedzialnością za wlamania hackerskie prowadzace do pozyskania danych o uzytkownikach, bo guzik maja do gadania w takim przypadku.Jesli nie podoba Ci sie nasz regulamin, napisz sobie własny lepszy.
Ale będąc tutaj stosuj sie do naszej wersji, albo nie zawracaj gitary.