1

Temat: Godzina ruchu zwalczy otylosc

Ostatnie doniesienia naukowców z Brown University w Providence na pewno uciesz1 wszystkich, którzy chc1 schudn1a. Godzina ruchu każdego dnia zapewni nie tylko spadek wagi, ale również utrwali to osi1gniecie.

Dotychczas lekarze zalecali aktywnooa ruchow1 trwając1 3 minut. Wiadomo już, że taka dawka ruchu sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji, nie wystarcza jednak by zredukowaa masę ciała. University of Pittsburg oraz University of Colorado in Denver, przeprowadzi3y badania, którymi objęto 25 osob. Uzyskane wyniki wykaza3y, że osoby które odnosiły trwa3y sukces w walce z otyłooci1- schud3y przynajmniej o 24 kg i utrzyma3y now1 wage przynajmniej przez okres 1 roku- poowiecaly na aktywnooa fizyczn1 około 1 godziny dziennie.

Warto jednak pamietaa, że nie wystaczy powolny spacer- nawet jeśli trwa3by dlużej niż 1 godzine- niezwykle ważna jest intensywnooa ruchu. Dobr1 ilustracją prawid3owego tempa jest to, w jakim spoYnieni pod1?amy na spotkanie.

2

Odp: Godzina ruchu zwalczy otylosc

W dzisiejszych czasach ludzie nawet by nie mogli znalesc tej godzinki zeby przeznaczyć ja na jakiś wysiłek fizyczny.A pozatym jeżeli miał by to byc bardziej intensywny ruch to sadze ze osoby starsze miały by z tym problem.

3

Odp: Godzina ruchu zwalczy otylosc

ZTovar w pewnym sensie masz racje ale wysiłek fizyczny to nie tylko bieganie woko3 bloku czy uprawianie jakiegoś sportu, są jeszcze inne metody wysiłku fizycznego - bardzo przyjemne metody lol

4

Odp: Godzina ruchu zwalczy otylosc

domyślam sie jakie :-)

5

Odp: Godzina ruchu zwalczy otylosc

Czy szybk1 jazdę na rowerze ,można zaliczya do intensywnych treningow?

6

Odp: Godzina ruchu zwalczy otylosc

Szybka jazdę na rowerze mozna napewno zaliczya do intensywnych areobow :?