1

Temat: prosba o rade ?

Witam wszystkich mam 15 lat jestem dość wysoki 1 84 cm waze 77 kgprosilbym o jakiś rozkład cwiczen dość prosty by nie biegać caly czas na silownie raczej takie proste domowe cwiczenia aby poprawiły moja sylwetkę konkretnie oczywiście chodzi mi o klatke piersiowa znalazłem coś takiego chociasz to raczej jest na tzw.
doskonały brzuch ale oceńcie sami CWICZENIE      SERIE     POWTORZENIA    Sklon     3     15-2 Wyprosty tułowia     3     10-15Sklony w bok przy wyciągu 1     20-25do tego jeszcze odpowiednia dieta, ale uważam ze nie ma sensu pisać prosiłbym o ocenę tego planu i podanie wlasnego jeżeli owy posiadacie i napisać tutaj o to prosze juz kulturystów chyba tak sie to pisze jakie byly wasze poczatki jak wyglądały treningi /prosze o odpowiedz pozdrawiam /))

2

Odp: prosba o rade ?

a masz wogole jakiś sprzęt lawka, sztanga, sztangielki ????

3

Odp: prosba o rade ?

Hmm ogólnie to to co napisałeś to przypomina bardziej aerobik niz cwiczenia dla kulturysty ale dobre i to na poczatek.z tego klaty nie zbudujesz niestety.
musisz miec co najmniej ławkę sztangę i jakieś hantle.
jeżeli to masz to mogę Ci coś poradzić /

4

Odp: prosba o rade ?

Poszukaj w dziale trening czegoś takiego jak trening domatoraedita z resztą masz coś takiego