1

Temat: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

na ten temat pisałem ale napsize jeszcze optymalnie wszystko by wyjaśnić

nie widomo jak dobierać odbciaznie i intensywność treningu oraz ilość bol
WIEC
zakldasz ze zrobisz 8 powtorzen, to stan mięśnia po tym wyczynie:d powinnien byc taki ze juz ani razu nie podniesiesz w tej seri. jest to ideał w stronę którego trzeba sie kierowac. czyli najefektywniejszy sposob budowani masy mięśniowej

nie mozna robić 8(pzrykldowa liczba) powtórzeń i ściągając sztangę z Kałtki miec zapas sil. tak postepojac nie bedzie przyrostow. trzeba ciegle miesien męczyć maxymalnie ja sie da :badgrin:

ciężar musi byc taki by dac ci wypełnić te warunki o których pisalem, nazwał bym go optymalnie dużym

niby taka zwykla sprawa i logiczna ale naewno duży procent pakerów bez wyników popelnia ten błąd

i pojawia sie problem bo ta wydawało by sie prosta sprawa granica bólu robi sie skomplikowana.
-trzeba walczyc z bólem to ejst warunek dużych miesni, walka z bolem, wiem ze jak ćwiczysz to cie boli nie masz sily ale zesraj sie i podnieś a wtedy bada przyrostu. nie każdy umie ćwiczyć przez bol ale to ejst droga do sukcesu.

przykład podnosisz sztangę na ławce masz 5 i nie możesz ręce ci sie rozjezdzja , zwykly osobnik odkłada sztnge nie ma sily,ty mówisz sobie musz kur... zrobić 8; partner cie asekuruje ty srasz ale robisz ! to nazywa sie pokonywanie granicy. zsidasz z lawki , nawet możesz sie z nej sturlać jeses zmeczony ale masz sile do zycia

bo to jestCienka granica , jak za bardzo sie dopi... Miśniom to bedzi kontuzja, przetrenowanie wiec trzeba byc uważnym by nie pzresadzic z tym uderzeniem w miesnie. gosc kiedyś naForum pisał ze ćwiczy do upadłego ze potem nie moze podnieść butelki z woda. to ejst przesada. miesien musi byc zmeczony, musi nie nadawać sie do treningu kulturystycznego ale do zycia ma byc zdatny

Sadze ze jest to elementarna sprawa przyrostów

2

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

wiem ze jak ćwiczysz to cie boli nie masz sily ale zesraj sie i podnieś
to mi sie podoba.....

3

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

Faktycznie, niby to oczywiste ale przyznam sie ze zapominałem o cwiczeniu do zesrania i to często :? :? :?

Ale post jest swietny, nadawałby sie do podwieszenia...

Dzieki

4

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

tym gościem co nie mógł podnieść butelki z woda byłem ja , ale pszystopowalem troche, teraz mi sie rozstepy i siniaki na biceps chciały rzucić ale nawaliłem oliwki i zeszło jest oki . Granica bólu dla mnie nie istnieje, ćwiczyłem zawsze dotąd az miesien nie był wstanie wykonać skurczu, teraz zostawiam mu sile na jakiś tam skurcz.
ćwiczyłem w większości bez asekuracji i sztangę musialem przetoczyć na nogi podnieść sie i dopiero zdjąć z nog.

5

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

no psycho jedno co mogę ci powiedzec to to bys ćwiczył z partnerem to jest wazne, bo jak ćwiczysz sam to możesz zle skończyć stosując cwiczenie na maxa pozdro

6

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

no ale mozliwe ze psycho tak jak ja mieszka na zadupiu i nie moze znalezsc partnera i ćwiczy u siebie w piwnicyale sposob ze stoczeniem sztangi na brzuch ok tez go stosuje tylko ze jak juz sztanga na nim lezy to troszke ten brzuszek boli

7

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

Ten post nadal mojemu treningowu zupełnie inny sens, dzieki za niego big_smile

8

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

naprawdę sadze ze to co napisałem to główny warunek przyrostow, odpowiednie jego zniszcenie 8)

9

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

ja bol mogę przezwyciezyc, gorzej jest natomiast z omdlewaniem, dziś po ostatniej serii na przedramiona zrobiło mi sie tak slabo, ze sie glebnalem :

10

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

to mi sie podoba najbardziej mu sie podoba jak mam na sztangę nalozona kosmiczna ilość ciężary i inni patrza jak takie chyhro podnosi dwukrotność swojej wagi boli jak ch*j ale ssatysfakcja ponad każdy bol

11

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

Pewnie ze tak ale z rozsadkiem, z omdlewaniem radziłem sobie w ten sposob ze jak czułem sie słabo to zaciskałem z całej sily nogi i wiecej krwi zostawało zablokowane w górnej partii i nie mdlalem.
Jak juz dochodziłem do takiej fazy to zawsze potem przerywałem trenning na dana partie, potem dawałem sobie 5 min spokoju pijac dużo wody.
Mi pomagalo.
kiedyś często mi było słabo na skośnej na brzuszkach ale tak sie wyćwiczyłem tym treningiem do ostatniej kropli krwi ze mogę robić znów do upadku totalnego i mi sie słabo nawet nie robi.
zdawać sobie trzeba ze jest to niebezpieczne.
szczególnie u ludzi ze schorzeniami układu krwionośnego i serca.
Ja niestety naleze do tych drugich.
Mala wada serca, teraz oszczędzam troszke pikawe.
ponoć ma ja 10% populacji.
Jak na razie mój stan zdrowia i tu uwaga o dziwo sie znacznie poprawił przez silownie.
Lekarz jest w szoku

12

Odp: granica bolu oraz jak dobrac ciezar

no psycho jestem pod wrazeiem, ja jakbym zaslab lub stracil przytomnosc,lub czul bardzo słabo na siłce pewno bym jzu tam nie przyszdle przez miesicac. ja sam zaczynam sobei tłumaczyć ze trzeba ciwczyc coraz mocniej.

a to ze przez siłkę masz lepsze zdrowie to gartulule, oby tak dalej , życzmy tego każdemu