Temat: Plan treningowy do oceny

oceńcie mój trening, jest on z priorytetem, na sile w wyciskaniu:Wtorek Klata+tricWyciskanie na płaskiej 8/6/4/2/1Wyciskanie na płaskiej hantli 3x8Wyciskanie sztangi wasko (szer.
Barkow)8/6/6francuz w lezeniu za glowe8/8/8sciagnie linki od wyciągu w dol 8/8/maxSrodaPlecy+bicWioslowanie sztanga 10/8/8/4Drazek 3xmaxWioslowanie hantlem 10/10/8/8 lub wiosłowanie końcem sztanig 10/8/8/6 Uginanie ramion ze sztanga 8/8/8Ugianie raminon na zmiene z hantelkami 3 serie po 8 pow na lape Modlitewnik 3x8Piatek Barki+nogiWyciskanie sztangi zaa głowy (opuszczasz do wysokości czubka nosa) 10/8/8/6Unoszenia hantli na boki stojąc 3x8Unoszenie hantli na boki w opadzie tylowia 3x8Przysiady ze sztanga 10/8/8/6Wyprosty na maszynie siedząc 10/8/8Ugianine nóg w lezeniu 10/8/8Wspiecnia na palce ze sztanga na barkach 4serie po 15-2 powSobotaKlata+kapturyWyciskanie na płaskiej 8/6/4/2/1Wyciskanie na skosie sztangi 8/8/6Wyciskanie hantli na skosie 3x8 Sztrugsy (wzniosy barkow) 4x15pow

2

Odp: Plan treningowy do oceny

Staz, wiek...

3

Odp: Plan treningowy do oceny

staż około 6 miechow, wiek: 17 lat.
Poniedzialek i czwartek odpadają bo mam karate i karate nie mam juz sily na silownie

4

Odp: Plan treningowy do oceny

jeśli sie nie mylę nie  masz  tu pzredramienia

5

Odp: Plan treningowy do oceny

Poczekaj jeszcze z treningiem na sile.
jesteś poczatkujacy  sila ładnie rosnie wraz z masa.
Trenuj dalej na mase, a za sile zabierz sie za 6-8 miesiecy...