Temat: waska talia

siemka mam pytanie jakie cwiczenia należy wykonywać aby zmniejszyć szerokość bioder? wiecie o co mi chodzi zeby nabrać lepszego wygladu litry V.
Czy są jakieś takie cwiczenia wogole zeby miec waska talie? z gory wszystkim dzieki!

2

Odp: waska talia

1. genetyka - szerokosa bioder jest uwarunkowana
2. aeroby + dieta - aby spalia niepotrzebna tk. tłuszczowa
3. ćwiczenia brzucha (duże ilosci powtórzeń w serii)

3

Odp: waska talia

A moze powiecie cozrobic zeby miec szersza talie?? bo ja mam wlasnietaki problem jakie cwiczenia wykonywać zeby byc szeroki

4

Odp: waska talia

Awiczeniami dobrymi na waska talia sa:
1.Sciaganie drażka wyciągu (to ćwiczenia jest najefektywniejsze) :!:
2.Skreto skłony
3.Przyciaganie kolan
4.Brzuszki

Wiadomo ćwiczenia nie pomogą jeżeli nie będziesz miał diety białkowej z ma3a ilością tłuszczu :!:

—eby być szerokim:trzeba mieć dobrze rozwiniete mięśnie naramiennne szerokie plecy :!: I uwarunkowanie genetyczne :!:

Tobie chodzi aby być szerokim w tali?

5

Odp: waska talia

też by mi sie przydały jakieś ćwiczenia na poszerzenie talii - troche to g3upio wyglada, bo gorna czesa pleców jest szeroka, uda też mam duże, a z kolei talia jest taka jakby zapadnieta do srodka (bardziej to przypomina kobieca budowę :?).

Skłony boczne by coś pomogły?

6

Odp: waska talia

dokładnie kamilmiecz mam to samo

7

Odp: waska talia

basen polecam dodatkowo

8

Odp: waska talia

HaralsonOsley mam ten sam problem i narazie skutecznie walcze z tym problemem...a jeśli chodzi o basem to jest to dobry pomysł lecz ciagle nie mogę go zrealizowaa....;(

9

Odp: waska talia

1. genetyka - szerokosa bioder jest uwarunkowana
2. aeroby + dieta - aby spalia niepotrzebna tk. tłuszczowa
3. ćwiczenia brzucha (duże ilosci powtórzeń w serii) ijeszcze ćwicz dużo i dobrze rozpiętość pleców to optycznie pomniejsza ci tylek i brzuch